11 iemesli, kāpēc jūs joprojām izvēlaties nepareizo partneri, un kā lauzt šo paradumu

11 iemesli, kāpēc jūs joprojām izvēlaties nepareizo partneri, un kā lauzt šo paradumu

Vai jums ir sajūta, ka jūs vienmēr satiekaties ar cilvēkiem, kuri priekš jums ir nepareizi? Nu labi, mums visiem dzīvē ir bijis toksisks partneris, bet, kad tā kļūst par rutīnu, nevis par neveiksmīgu pieredzi, jūs sākiet domāt. “Kāpēc es turpinu piesaistīt cilvēkus, kuri man ir nepiemēroti?”

“Kāpēc es nevaru atrast normālu cilvēku?”

Šis apburtais loks turpināsies mūžīgi, līdz cilvēks jutīsies pietiekami drosmīgs, lai ieraktos savos sirds dziļumos un saprastu savas pieredzes patieso nozīmi. Ja tas esat jūs, zemāk ir saraksts ar iemesliem, kāpēc JŪS, iespējams, pievelkat nepareizos cilvēkus jūsu dzīvē. Jo ātrāk jūs sapratīsiet patiesību, jo labāk.

Tātad, lūk, iemesli!
1. JUMS SLEPENI PATĪK DRĀMA

Jūs nevēlaties to atzīt, bet slepeni vēlaties, lai jūsu dzīve būtu dramatiska. Jūs dzīvojat drāmas dēļ. Vai, teiksim, “satraukuma” dēļ attiecībās. Tāpēc jūs piesaista dramatiski cilvēki, kas, godīgi sakot, rada vairāk stresa nekā reālu piedzīvojumu attiecībās.

2. JUMS IR BAIL BŪT VIENAM

Viens no izplatītākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki mēdz izvēlēties toksiskus partnerus, ir muļķīgas bailes būt vienatnē. Tā rezultātā viņi mēdz pieņemt jebko, kas nāk viņiem pretī, un, galu galā, samierinās ar cilvēku, kuru viņi patiesi ienīst. Tagad, lūdzu, pasakiet man, vai būt vientuļam ir traģiskāk, nekā būt iestrēgušam attiecībās ar pārāk kontrolējošu ķēmu?

3. JUMS IR DĪVAINA VAJADZĪBA IZLABOT CILVĒKUS

Ja domājat, ka varat labot kādā cilvēkā kaut ko tādu, kas jums nepatīk, ļaujiet man jūs apturēt. Jūs nevarat mainīt personu, kura nevēlas tikt mainīta. Jūs varat mēģināt viņiem palīdzēt, bet nekad nelieciet viņiem kļūt par kaut ko, ko vēlaties jūs. Ja jūs tāds esat, nav brīnums, ka jūs patstāvīgi tiekaties ar nepareizajiem cilvēkiem. Liekiet citus mierā. Fokusējieties uz sevi un uz to, ko jums vajag.

4. JŪS VĒLATIES IZAICINOŠU UN SAREŽĢĪTU PARTNERI

Es nekad to nesapratīšu, bet ir cilvēki, kuri patiesībā nevar baudīt mierīgas un mīlošas attiecības. Ir cilvēki, kuriem patīk par kaut ko strīdēties, pretējā gadījumā viņu attiecības ir vienkārši garlaicīgas. Jūsu partnerim vajadzētu motivēt jūs būt labākajai sevis versijai, nevis sliktākajai.

5. JUMS IR NEPIECIEŠAMS JUSTIES GRIBĒTAM, MĪLĒTAM UN IEKĀROJAMAM

Ja jums ir jājūtas mīlētam, lai būtu laimīgs, jums uz mirkli jāapstājas un jāpievērš uzmanība sev pašam. Jūs nekad nebūsiet pietiekami laimīgs, ja domājat, ka jūsu laime ir atkarīga no cita cilvēka mīlestības. Sevis mīlēšana ir vienīgais veids, kā atrast patiesu laimi.

6. DIEMŽĒL, JŪSU STANDARTI IR ZEMĀKI, NEKĀ JŪS DOMĀJAT

Kad runa ir par iepazīšanos, jūsu standartiem un pašcieņai vajadzētu būt pietiekami augstai, lai jūs varētu atrast pienācīgu cilvēku, kurš novērtēs jūs tādu, kāds jūs esat. Nebaidieties lūgt lietas, kuras esat pelnījuši.

7. JŪS SEVI NERESPEKTĒJAT

Jūs nevarat gaidīt, ka cilvēki jūs cienīs, ja jums pašiem nav nekādas pašcieņas. Tas, kāds jūs patiesībā esat, atspoguļosies cilvēkos. Esiet patiesi pret sevi un neļaujiet citiem izmantot jūs!

8. JŪS ESAT PĀRLIECINĀTS, KA JŪSU MĪLESTĪBA VAR MAINĪT CILVĒKU
Savtīgi ir domāt un gaidīt, ka cilvēks mainīsies, jo jūs viņus mīlat vairāk, nekā vārdi to var izskaidrot. Cilvēks var

mainīties tikai tad, ja vēlas mainīties. Ja šis cilvēks nav domāts priekš jums, pieņemiet to un turpiniet savu dzīvi.

9. JŪS NOLIEDZAT SAVAS JŪTAS

Ja jūs savas jūtas padarīsiet par nederīgām, to izdarīs arī citi. Tas parāda lielu necieņu pret sevi. Tātad, kā jūs varat sagaidīt, ka atradīsiet pienācīgu un godīgu cilvēku, ja jūs nepietiekami cienīsiet sevi, lai izpaustu savas emocijas?

10. JUMS IR VAĻĪGAS ROBEŽAS

Viens no iemesliem, kāpēc cilvēki bieži tiekas ar viņiem nepiemērotiem un toksiskiem partneriem, ir tas, ka viņi nav daudz darījuši, lai ap sevi izveidotu stingras un stabilas robežas. Viņi vienkārši aizmirst izskaidrot savus pamatnoteikumus. Tātad, runājot par attiecībām, jums ir jāizpauž jūsu potenciālajam partnerim lietas, kas jums šķiet pareizas, un kas nē. Bez skaidrām un stabilām robežām jūs saiesiet kopā ar cilvēkiem, kuri jums ir nepiemēroti.

11. JUMS IR NOPIETNAS SAISTĪBU PROBLĒMAS

Parasti viss, kas notiek, notiek daudz dziļāk. Lielākā daļa cilvēku pat nezina, ka viņiem ir problēmas ar saistībām, līdz viņi saskaras ar skarbo patiesību. Ja tas esat jūs, iemesls, kāpēc jūs arvien vairāk tiekaties ar jums nepiemērotiem cilvēkiem, varētu būt tāpēc, ka baidāties izveidot ilgtermiņa saistības. Jebkurā gadījumā, ja jums liekas, ka esat magnēts nepareizajiem cilvēkiem, jums jāpaņem pauzīte un jākoncentrējas uz sevi. Jūs būsiet pārsteigts par to, kā vientulība var palīdzēt jums strādāt ar sevi, un, galu galā, atrast kādu, kas ir jūsu laika vērts. Pārtrauciet samierināties ar lietām, kuras jūs nevariet ciest. Iepazīstiet sevi, nospraudiet savas robežas un izbaudiet dzīvi.

.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk