2019. gada kāzu mode : kādu kleitu izvēlēties šajā sezonā

2019. gada kāzu mode : kādu kleitu izvēlēties šajā sezonā

Ja tu precies šajā gadā, tad ir nepieciešama moderna kleita! Protams, ja meklē savu sapņu kleitu, nav obligāti jāseko modei, tomēr galvenās 2019.gada modes tendences tev var palīdzēt.

Minimālisms

Modē ir – klasika. 2019.gadā šo tendenci iedvesmoja dizaineri Megan Markle, princese Eugenia un Saseksas hercogiene. Vienkāršs stils bez mežģīnēm, rišām un spīguļiem.

Neparastas piedurknes

Ja vēlies ko neparastu, tad šis trends ir tieši tev! Šogad modē ir dažādas piedurknes, tās ir drapētas, kuplas, vai pat noņemamas – iespējas ir bezgalīgas.

Ziedi

2019. gads solās būt ziedošs! Neskatoties uz to, ka ziedu motīvi vienmēr ir bijuši nozīmīgi, tagad šī tendence ir guvusi maksimālu sprādzienu : lielas 3D aplikācijas, lielapjoma izšuvumi, brokāts,drosmīga toņu izvēle.

Apkakles

Šāda detaļa līgavas kleitai izceļ vairāk sievišķības, eleganci un trauslumu – ideāls risinājums maiguma un vienlaikus arī seksualitātes izpausmei.

Bantes

Jau sen aizgājuši tie laiki, kad bantes sēja tikai mazu meiteņu matos. Mūsdienās bantes ir iekarojušas savu vietu modes pasaulē un daudzi modes dizaineri tās izvēlas kā īpašu stila elementu.

V – veida izgriezums

Vēl viena 2019.gada kāzu kleitu galvenā iezīme. Minimālisma kleitas ar dziļu izgriezumu pirmajā acu uzmetienā var šķist pārāk vienkāršas, bet neuztraucieties. Dizaineri Marchesa un Jenny Yoo, ir pārliecināti, ka tieši šī detaļa pārvērš par klasiski seksuālu.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk