3 noslēpumi, kuri ir obligāti jāzina par savu mobilo telefonu.

3 noslēpumi, kuri ir obligāti jāzina par savu mobilo telefonu.

Jūsu mobilajam telefonam piemīt pāris apslēptās iespējas , par kurām jūs nevarējāt zināt! Lūk pāris funkciju ekstremāliem gadījumiem:

1.gadījums.

112 ir numurs, uz kuru variet zvanīt neatliekamā situācijā. Tas darbojas visā pasaulē. Atrodoties ārpus sakaru zonas piespiediet 112 un telefons sāks meklēt avārijas numuru, kas ir pieejams jūsu atrašanās rajonā sakaros. Vēl viens interesants moments: šo konkrēto numuru jūs variet uzspiest, kaut arī telefona klaviatūra ir nobloķēta. Pamēģiniet ( tikai bez savienošanas).

2. gadījums.

Vai atslēgas palika aizslēgtajā mašīnā? Vai mašīnai ir tālvadības atslēga? Nākošais padoms varētu būt ļoti noderīgs. Vēl viens arguments par labu, lai iegādātos mobilo telefonu: ja atslēgas palika aizslēgtajā mašīnā, bet rezerves atslēgas ir mājās, piezvaniet kādam no mājiniekiem no sava mobilā telefona. Turiet telefonu apmēram 30 cm attālumā no mašīnas durvīm un tajā brīdī, kad cilvēks, atrodoties mājās, piespiež uz tālvadības atslēgas pogas, jūsu mašīna atvērsies.

Lieliska iespēja ieekonomēt laiku, jo cilvēkam nevajadzēs jums vest atslēgas. Attālumam konkrētajā situācijā nav nekādas nozīmes. Ja jūs arī atrastos kaut simtiem kilometru attālumā, ja jūs sazvanījāt cilvēku ar atslēgām, jūs varēsiet attaisīt mašīnu(bagāžnieku).

Redaktora piezīme: Patiešam darbojas, pārbaudīts! Mēs varējām atraisīt mašīnas durvis pārraidot signālu pa mobilo telefonu!

3. gadījums.

Kā nobloķēt nozagto telefonu? Lai uzzinātu sava mobilā telefona sērijas numuru, uzspiediet sekojošu kombināciju: *#06#

Uz ekrāniem parādīsies kods ar 15 cipariem. Konkrētais kods ir unikāls katram telefonam. Pierakstiet viņu un saglabājiet drošā vietā. Ja jūsu telefonu nozags, piezvaniet savam mobilo sakaru operatoram un pazīnojiet konkrēto kodu. Operators var nobloķēt jūsu telefonu. Tagad arī mainot SIM- karti, neviens nevarēs lietot jūsu telefonu. Ļoti iespējams, ka jūs dabūsiet telefonu jau drīz atpakaļ, bet sliktākajā gadījumā zināsiet, ka cilvēks, kurš nozaga jūsu telefonu, nevar to izmantot.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk