5 pazīmes, ka tuvs mirušais cenšas ar jums sazināties

5 pazīmes, ka tuvs mirušais cenšas ar jums sazināties

1. Jūsu sajūtas ir saasinātas

Gariem patīk stimulēt sajūtas, kad viņi sazinās ar dzīvajiem. Jūs varat sajust smaržu, kas jums līdz sāpēm ir pazīstama un pieder mirušajam tuviniekam. Iespējams, jūs pat sadzirdēsiet attālinātas šā cilvēka balss skaņas. Istabā var pēkšņi pazemināties temperatūra, ja gars būs jums līdzās. Jūs pat varat sajust tā ēdiena garšu, kuru mirušais cilvēks jums gatavoja. Visus šos trikus gars izmantos, lai sazinātos ar jums.

2. Elektroierīces pārstāj darboties vai sāk darboties visas uzreiz

Tieši caur elektroierīcēm gari visbiežāk cenšas sazināties ar cilvēkiem. Ja jums ir radioaparāts, tad gari var mēģināt nodibināt kontaktu ar tā palīdzību. Atcerieties, gari ierodas ne tāpēc, lai nodarītu jums kaitējumu. Tas var jūs biedēt, taču viņi patiešām vēlas tikai sakontaktēties ar jums.

3. Jūs vienkārši zināt, ka gari ir tuvumā

Dažkārt mēs piedzīvojam dīvainu sajūtu, kad šķiet, ka neesam vienatnē. To ir grūti aprakstīt, taču pēkšņi jūs saprotat, ka blakus jums kāds ir. Tā var būt pazīme, ka mirušais tuvinieks atrodas jums blakus, tāpēc jūs jūtat viņa klātbūtni.

4. Mirušie cilvēki nāk pie jums sapņos.

Sapņi par mirušajiem tuviniekiem var simbolizēt viņu vēlmi sazināties ar jums. Ja šie sapņi atkārtojas, neignorējiet tos, pastāv liela iespēja, ka aizsaulē aizgājušie tuvinieki patiešām vēlas jums kaut ko pavēstīt.

5. Jūs piedzīvojat pēkšņu komforta sajūtu.

Negaidīta viegluma, komforta, drošības un stabilitātes sajūta – tās visas ir pazīmes, ka gari jūs vēro un pieskata. Mūsu mirušie tuvinieki pat debesīs turpina par mums rūpēties, viņi vēlas palīdzēt un aizsargāt mūs.

[banner type='responsive']

Ja jūs esat piedzīvojuši kaut ko tādu, varat būt pārliecināti – mirušie tuvinieki joprojām ir kopā ar jums.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk