8 svarīgas lietas, kuras jums vajadzētu sev atgādināt ikreiz, kad jūtaties salauzts

8 svarīgas lietas, kuras jums vajadzētu sev atgādināt ikreiz, kad jūtaties salauzts

Dzīvei ir savāds veids, kā pārbaudīt mūsu spēku. Dzīve ir neparedzama notikumu ķēde, kas, galu galā, padara mūs par to, kas mēs esam. Tas ir ideāls līdzsvars starp labo un slikto. Viens vienkārši neeksistē bez otra. Jūs izaicniet likteni, jūs esat nobijušies, bet jūs meklējiet tādas izjūtas. Jūs peldiet pa straumi. Sākumā tas ir diezgan jautri. Tā jūs piedzīvojiet savus labākos un krāšņākos piedzīvojumus, kādi jebkad ir bijuši. Caur jūsu ķermeni plūst adrenalīns. Jūs jūtaties dinamiskāks nekā jebkad agrāk.

Skarbā patiesība ir šāda: ne vienmēr viss notiks tā, kā mēs to vēlamies. Vienīgais, ko mēs faktiski varam kontrolēt, ir mūsu reakcija uz to. Tāpēc ir tik svarīgi pieņemt izaicinājumus un saņemt visu to labāko no dzīves.

“Dzīve ir 10%, kas notiek ar jums, un 90%, kā jūs uz to reaģējat.” - Čārlzs R. Svindols

Tātad, šeit ir vissvarīgākās lietas, kuras jums vienmēr vajadzētu sev atgādināt, sasniedzot zemāko robežu:
1. GAISMA TUNEĻA GALĀ IR ĪSTA

Lai arī cik tumšs, biedējošs un drausmīgs būtu tunelis, vienmēr ir niecīga gaismas ripa, kas, tikai turpinot virzīties uz priekšu, kļūst arvien lielāka.

Pat visgrūtākajos dzīves periodos vienmēr ir kaut kas pozitīvs, pie kā mēs varētu pieķerties. “Vienmēr ir tumšs, pirms iestājas Diena.”

2. JŪS VARIET UN JŪS TIKSIET AR TO GALĀ

Dzīve vienmēr vedīs jūs uz galamērķiem, kuros jūs nekad nebūsiet bijuši. Un dažreiz jums tas nepatiks. Dažreiz būs lietas, kuras jūs nevarēsiet viegli sagremot. Bet, tāpat kā visu pārējo, jūs to varat pārvarēt. Un tas ir tieši tas, uz ko jūs dodaties. Jo jūs esat daudz stiprāks, nekā domājat.

3. NEKAD NEAIZMIRSTIET SAVU VĒRTĪBU

Nekad neļaujiet kādam jums to pateikt, vai likt justies tā, itkā jums nebūtu nozīmes. Nekad neļaujiet sev šaubīties par savu vērtību. Jūs esat pārsteidzošs un skaists. Jums ir nozīme. Un jūs esat drosmīgs cilvēks. Dienas beigās tas, ko citi saka par jums, pasaka daudz vairāk par viņiem, nekā jums. Neļaujiet viņiem jūs sāpināt.

4. NEKAS NAV MŪŽĪGS

Sliktā ziņa: nekas neturpinās mūžīgi; Labā ziņa: nekas neturpinās mūžīgi. Šī ir līdz šim visvairāk sarūgtinošā, tomēr, atvieglojošā un apmierinošā patiesība, ko jebkad esmu dzirdējis. Viss šajā dzīvē ir īslaicīgs. Tātad, lai kur jūs atrastos šajā brīdī, vienkārši aizveriet acis un dziļi elpojiet. Jo rīt ir jauna diena. Jaunai dienai ir pavisam jauna iespēja.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk