Aizraujoša spēle Vecgada vakara ballītei

Aizraujoša spēle Vecgada vakara ballītei

Jaunā gada sagaidīšana tas ir ne tikai skaisti saklāts svētku galds un šampanietis. Tas ir arī labi pavadīts laiks draugu un radu lokā. Netērējiet šo laiku pie televizora, bet piedāvājiet saviem ciemiņiem jautrāku un interesantāku laika pavadīšanas iespēju.
Iesaiņojiet!
Izvēlieties nelielas dāvaniņas, kuras kļūs par balvām šajā spēlē. Katru no tām ietiniet pēc iespējas biezākā pārtikas plēves kārtā. Tad visas ietītās dāvaniņas jāsastiprina kopā, veidojot tādu kā savdabīgu bumbu. Katru nākamo kārtu jāietin plēvē. Visinteresantākais būs tas, ka pašā centrā būs visvērtīgākās balvas.
Aizsargājiet rokas!

Katram, kurš vēlēsies izmēģināt veiksmi šajā spēlē un dabūt kādu dāvaniņu no šīs “sniega kaudzes”, būs jāizmanto īpašie cimdi. Var izmantot celtnieku cimdus, virtuves lupatiņas vai lielos virtuves cimdus. Galvenais, lai tajos nebūtu ērti darboties.
Metam kauliņus.
Sākumā jāizspēlē, kurš pirmais sāks spēli. Visi dalībnieki pēc kārtas met kauliņus un tas, kurš uzmetīs vismazāko ciparu, sāk spēli. Jūs taču atceraties, ka visvērtīgākās balvas ir bumbas vidū? Dalībniekam ir iespēja “izsaiņot” bumbu tik ilgi, līdz nākamais spēlētājs uzmetīs ar kauliņiem nākamo mazāko ciparu. Gājiens pāriet pie viņa, bet kauliņus met trešais dalībnieks.
Svarīgi ir tas, ka ņemt sev drīkst tikai pilnībā iztītas dāvanas. Nedrīkst novilkt cimdus vai mēģināt saraut plēvi ar zobiem!
Vēl skarbāk!
Ja jums šķiet, ka ciemiņiem jautrības būs par maz, varat sarežģīt noteikumus un aizsiet acis tam, kurš mēģina iztīt dāvanas. Spēles temps mazliet palēnināsies, bet par to dāvana būs īsts pārsteigums.
Spēlējiet šo spēli Vecgada vakarā ar saviem ciemiņiem, Jaungada dienā ar bērniem vai darba ballītē ar kolēģiem. Visi būs sajūsmā par šo oriģinālo izklaidi!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk