Augs, kas izglābis kādu vīrieti no nāvīga vēža

Augs, kas izglābis kādu vīrieti no nāvīga vēža

Vīrietis no Bulgārijas stāsta par veidu cīņā ar vēzi. Viņa stāsts dod cerību daudziem cilvēkiem. “2002. gadā man konstatēja smadzeņu audzēju – labdabīgu. Mani nekavējoties ievietoja slimnīcā. Audzējs bija 5×5 cm, bet operācija pagāja veiksmīgi. Man bija labākais neiroķirurgs Bulgārijā.

Pēc diviem gadiem rezultāti liecināja, ka audzējs ir atgriezies (metastātisks) un gandrīz tāda paša izmēra kā iepriekš. Man bija jāveic jauna operācija. Pēc tās es piedzīvoju kreisās kājas paralīzi. Ārsti konstatēja, ka audzējs ir netipisks. Es veicu staru terapiju, bet tas nepalīdzēja – audzējs atkārtojās un bija atkal nepieciešama jauna operācija. Pēc tam es devos uz rehabilitāciju, un tur, par laimi, es satiku vīrieti, kurš izmainīja manu dzīvi. Viņš dalījās ar mani, ka cieš no nieru vēža. Pēc neveiksmīgas operācijas viņam deva dzīvot 3-4 mēnešus.

Tad viņš satika sievieti, kas viņam pastāstīja par vienu augu un tā izmantošanas metodi ārstniecībā. Augs saucas plūškoks, tas bieži aug tuksnešainās vietās un ap upes kanāliem. Plūškoka izskatās gandrīz kā mellenes un ir gandrīz vienāda izmēra. Ogas parādās augusta beigās – septembra sākumā.

Mājās pagatavojama recepte:

Augļiem jābūt pietiekami nobriedušiem, lai tiem būtu ārstnieciskas īpašības.

Nomazgā plūškoka ogas un ievieto burkās. Viena kārta ir ogas, bet nākamais ir cukura slānis, tā turpini, līdz aizpildi burciņu.

Glabā saulainā vietā fermentācijai.

Pēc divām nedēļām uzglabā ledusskapī.

Tu vari sagatavot 2, 3 vai 4 bankas, bet vismaz divas ir nepieciešamas ārstēšanai visa gada garumā.

Ņem vienu tējkaroti katru rītu tukšā dūšā, 10 minūtes pirms ēšanas.

Es gaidīju 2 mēnešus, lai savāktu ogas un pagatavotu recepti. Es sāku to lietot. Kopš pēdējās operācijas ir pagājuši 4 gadi – līdz pat šim brīdim man nav bijušas metastātiskas šūnas organismā.”

Visi materiāli ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, pirms lietošanas un sīkākai informācijai sazinies ar ekspertiem!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk