Desmit iemesli, kuru dēļ jums jāēd avokado katru dienu

Desmit iemesli, kuru dēļ jums jāēd avokado katru dienu

Vai jums garšo gvakamole? Ja jā, tad jums jāzina, ka avokado patiesībā ir super produkts. Tas līdzinās nelielai krēma paciņai, kas bagāta ar dažādām uzturvielām. Katru dienu apēsts ābols var attālināt jūsu vizīti pie ārsta, bet pagaidiet, kamēr izlasīsiet šo rakstu līdz galam.
Avokado spēks
Notievēšana

Avokado veicina svara zaudēšanu. Balstoties uz neseno pētījumu rezultātiem, jūs varat palielināt savu sāta sajūtu, katru dienu apēdot pusi avokado. Tas dos jums sāta sajūtu 5 stundu garumā pēc pēdējās maltītes.

Asins spiediens

Kālijs, ko satur avokado, regulē asins spiedienu un izvada no organisma lieko nātriju. Tas mazina spiedienu asinsvados un pazemina asins spiedienu.

Acu veselība

Luteīns un zeaksantīns ir ļoti svarīgi jūsu redzei. Avokado – vienīgā dabas dāvana, kuram piemīt augsts šo karotenoīdu saturs. Ēdiet avokado pēc iespējas biežāk, lai novērstu aklumu un redzes problēmas.

Holesterīns

Avokado palīdz jums kontrolēt holesterīna līmeni. Tas ir ļoti bagāts ar labajiem taukiem. Zinātnieki konstatējuši, ka avokado regulē “slikto” holesterīnu.

Diabēts

Diabēta slimniekiem bieži iesaka ēdienkartē iekļaut avokado. Interesanti, kāpēc? Regulāra avokado ēšana kontrolē insulīna līmeni un glikozi asinīs.

Grūtniecība

Avokado ir vērtīga gan mātei, gan bērnam. Viena avokado porcija dos jums tonnu B6 vitamīna, folijskābes, C vitamīna un kālija. Jūs vienlaicīgi uzņemsiet visus nepieciešamos vitamīnus un arī bērniņš būs vesels. Un vēl jāpiemin, ka avokado palīdz un novērš rīta nelabumu.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk