Es no tevis nevēlos tikai mīlestību, bet arī to, lai tu esi mans labākais draugs

Es no tevis nevēlos tikai mīlestību, bet arī to, lai tu esi mans labākais draugs

“Vēl retāk par patiesu mīlestību ir patiesa draudzība.” - Žans de La Fonteins

Mūs pārņem kaisle tad, kad satiekam kādu, kuru mīlam. Mēs ielecam šīs personas rokās un nevēlamies neko citu, kā tikai viņu fizisko pieskārienu. Jā, tas tiešām ir skaisti, bet es vēlos kaut ko vairāk. Manuprāt, attiecības, kas balstītas tikai uz fizisku tuvību, vienkārši nav pietiekami labas. Kādu mīlēt ir daudz vairāk. Es nevēlos tikai mīlestību no kāda, es vēlos, lai viņš būtu mans labākais draugs.

Es gribu kādu, kuram es varu paraudāt uz pleca

Dzīve var būt grūta. Ar mums notiek lietas, kuras mēs nespējam kontrolēt, un kuras mēs nespējam apturēt. Tādos brīžos man blakus ir nepieciešams kāds, kuram uzticēties, nevis kāds, no kura es varu saņemt tikai skūpstus un apskāvienus. Man ir nepieciešams plecs, uz kura es varētu paraudāt, kamēr samierinos ar notiekošo. Tā vietā, lai gaidītu, kamēr tas viss būs beidzies, man ir vajadzīgs partneris, kurš vēlas sēdēt man blakus un ļaut man būt emocionālai un neaizsargātai. Pat vēl vairāk, es patiesi vēlos, lai manā dzīvē būtu kāds, kurš arī manā klātbūtnē būtu gatavs justies neaizsargāts. Mēs varam atbalstīt viens otru un pacelt uz augšu viens otru, kad jūtamies zemu. Mēs varam raudāt kopā vai atrast veidus, kā uzmundrināt vienam otru, kad ar mums notiek vissliktākais. Tā vietā, lai vienkārši pārgulētu, mēs varam gulēt un cieši turēties vienam pie otra, un justies ērti vienam otra apskāvienos.

Es gribu kādu, ar kuru varētu kopā izklaidēties

Mani draugi un es vienmēr kopā izklaidējamies. Lai gan mēs ne vienmēr zinām, kādi būs mūsu plāni, tiekoties mēs droši zinām, ka tā būs diena, ko atcerēties. Dažreiz mēs aizejam uz kādu filmu, vai futbola spēli. Citreiz mēs vienkārši dodamies pastaigās un atrodam interesantus apskates objektus, vai dīvainus mazus veikaliņus, kādus nekad nebijām pamanījuši. Kāpēc gan es to nevarētu darīt kopā ar savu partneri? Jā, dažreiz es vēlos romantisku randiņu, piemēram, vakariņas sveču gaismā vai pikniku parkā, bet es vēlos kaut ko vairāk par to. Es vēlos, lai mēs varētu atbrīvoties no savām romantikajām idejām un vienkārši izklaidēties kopā, kā to dara parasti draugi. Es vēlos, lai mēs varētu kopā doties atvaļinājumā un ne tikai iet uz romantiskāko pludmali tur, bet arī doties pirkt suvenīrus un šļakstīties vienam ar otru okeānā.

Mīlestība ir kaut kas vairāk

Protams, ja mēs neesam fiziski saderīgi, tad arī emocionāli nesaderēsim, bet to pašu var teikt arī par mūsu emocionālo saderību. Es nevaru būt attiecībās ar kādu, ar kuru man nav nekā vairāk, kā tikai romantiskas attiecības. Man patiešām ir nepieciešama dziļa saikne, kas man ļauj justies droši, ērti un līdzīgi kā tad, kad es esmu mājās ar saviem tuvākajiem. Intimitāte ir kaut kas daudz dziļāks, kā tikai tas, ka esam tuvu viens otram. Es ne tikai gribu dalīties ar tevi ar savu ķermeni, es gribu dalīties arī ar savu dvēseli. Ja tu patiešām vari redzēt to, kāda es esmu iekšēji, tad tu patiesi vari būt mans draugs, un man būs patiesa mīlestība pret tevi. Attiecības nav tikai laba laika pavadīšana, bet tajās arī ir jābūt uzticībai vienam pret otru. Un kā uzticēšanās var būt iespējama, ja jūsu starpā nav draudzības? Patiesība ir tāda, ka, ja jūsu starpā ir tikai romantiskas attiecības, tas nekad nebūs pietiekami. Manam dzīves partnerim ir jābūt arī manam labākajam draugam.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk