Gardēnija – nozīmīgi uzlabo miega kvalitāti, mazina nemieru un depresiju,  un atvaira panikas lēkmes

Gardēnija – nozīmīgi uzlabo miega kvalitāti, mazina nemieru un depresiju, un atvaira panikas lēkmes

Ja saskaraties ar bezmiegu, jums noteikti interesēs informācija, ka eksistē daudz mājas augu, kuri var palīdzēt Jums risināt šo problēmu un attīrīt gaisu guļamistabā.

Šiem isabas augiem piemīt spēcīgs sedatīvs efekts, kas var palīdzet jums atlābināt ķermeni, prātu un palīdzet iemigt. Šie augi sava dabīgā dzīves cikla laikā izdala skābekli un samazina ogļskābo gāzi, tādā veidā atsvaidzinot gaisu jūsu istabā.

Lūk, 10 labākie augu jūsu guļamistabai:

Gardēnija. Tās ziedi ir baltā krāsā un tai ir patīkams aromāts ar sedatīvām īpašībām. Tas palīz smadzenēm atslābināties un uzlabo miega kvalitāti.

Alveja. Šim brīnumainajam augam piemīt daudz vērtīgu īpašību veselības uzlabošanai, tā attīra gaisu no piesārņojuma un palīdz jums baudīt dziļu miegu.

Jasmīns. Tā aromāts ir nomierinošs, efekts līdzīgi kā valiumam. Jasmīnam ir mazi balti ziedi un asi salds aromāts, kuram ir nomierinošas īpašības un tas uzlabo garastāvokli. Petījumi ir parādījuši, ka šis aromāts mazina trauksmi, kā arī uzlabo miega kvalitāti.

Lavanda. Tai piemīt nomierinošs efekts, kurš var nomierināt nervozus bērnus, bieži tiek pielietota farmācijā un aromterapijā, lai ārstētu centrālās nervu sistēmas tarucējumus, tādus kā nemiers, stress un miega traucējumi.

Līdakaste(Sansevieria Trifasciata). Šis augs skaitās viens no labākajiem gaisa attīrītājiem. Ta izdala skābekli un saglabā gaisu tīru un svaigu.

Angļu efeja(Hedera Helix). Arī ir viens no spēcīgākajiem gaisa kvalitātes uzlabotājiem. Nomierina alerģijas simptomus, atsvaidzina gaisu no piesārņojuma un ķīmiskām vielām.

Miera lillija(Spathiphyllum) regulē gaisa mitrumu, attīrot to, iznīcinot formaldehīdus un benzolu.

Gerbera Daisy. Tā ir ideāla, ja Jums ir bezmiegs, jo tā palielina skābekļa līmeni telpā un rada mierīgu atmosfēru, lai labi atpūstos.

Balderiāņi. Tiem ir spēcīgs miega veicināšanas efekts, kurš ir pierādīts pētījumu rezultātā, ka arī, tika konstatēts, ka ieelpojot balderiāņu aromātu, tas aktivize to smadzeņu apgabalu, kurš atbild par organisma atslābināšanos un sagatavošanos miegam. Ar balderiāņiem tiek ārstēts bezmiegs un to bieži pievieno miegazāļu līdzekļos, lai nomierinātu nervu sistēmu.

Zirnekļa augs(Chlorophytum Comosum) attīra gaisu no formaldehīdiem un uzlabo miega kvalitāti.

Ir vērtīgi turēt istabas augus mājā vai ofisā, daļa no tiem guļamistabā sniegs jūsu veselībai neskaitāmas priekšrocības.

Pirmkārt, tie uzlabo jūsu ieelpotā gaisa kvalitāti, filtrē gaisa piesārņojumu(attīra no benzola, formaldehīdiem, trihloetilēniem un citiem), kas pierādīts pētījumos.

Kā arī šie izstabas augi palīdzes jums nomierināties pēc saspringtas dienas, uzlabos garastāvokli un paaugstinās enerģijas līmeni.

Jūs varat izvēlēties dažus no augstākminētajiem augiem un pārliecināties, kuri jums labāk der, vai izskatīt citus variantus.

Un papildus, lai izveidotu ideālus apstākļus guļamistabā, ievērojiet sekojošo: regulāra telpu vēdināšana, svaiga, tīra gultas veļa, ērts matracis, kvalitatīvi spilveni un papildus sega vajadzības gadījumā.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk