Ieturiet distanci no apkārtējā negatīvism un "vampīriem"

Ieturiet distanci no apkārtējā negatīvism un "vampīriem"

Mums apkārt ir ļoti daudz negatīvās enerģijas un stresa, ka dramatizēšana – tas ir pēdējais, kas mums būtu jāiekļauj savā dzīvē. Kas gan dramatizēšanā ir tik negatīvs, ka ietekmē mūsu veselību. Jebkura dramatizēšana parasti ir saistīta ar negatīvu skatījumu uz dzīvi, daudzi cilvēki to sev pievelk, tādējādi pakļaujot sevi kaitīgai un nevajadzīgai informācijai. Un tas parasti noved pie negativitātes uzkrāšanās, kura var paaugstināt stresa un trauksmes līmeni ķermenī un prātā.

Kā gan var izvairītiest no negācijām un kāpēc vajag izvairīties?

Lai kā mums nepatiktu tekošie notikumi un baumas – šis viss var mūs emocionali nogurdināt. Parasti cilvēki, kuri mīl čīkstēt, īdēt un aprunat citus, ir pilni ar negatīvu enerģiju un “nebaidās dalīties” ar to.

Tas nozīmē, ka patīk jums vai nē, bet kad jūs ļaujat šadiem cilvēkiem ienākt jūsu dzīvē, arī negācija tajā ienāk. Cilvēki, kuri ir uzbāzīgi, manipulē, strīdās un ir problemātiski, var radikāli negatīvi ietekmēt citu personu. Un ja šādi cilvēki jums ir blakus, jums iespējams nāksies aizdomāties par to, lai galēji pārtrauktu sakarus. Ja esat emocionāli nestabils, jums jānovērtē cilvēki, kuri jums ir apkārt.

Tas nozīmē, ka jums labāk jāpārtrauc sakari ar cilvēkiem, kuri nes negatīvu jūsu dzīvē. Pat ja neizskatat tādu variantu, tad vismaz ierobežojiet kontaktus ar negatīvajiem cilvēkiem, jo tas var jūsu dzivi pozitīvi izmainīt.

Kā noteikt emocionālos vampīrus?

Emocionālie vampīri – arī cilvēki, kuri ir nereti jūsu paziņu vai draugu lokā, bet nes negatīvu pieredzi jūsu dzīvē. Protams, ja esat apmāts vai tuvās attiecībās ar šādu cilvēku, viņa patieso būtību būs grūti saskatīt.

Atrašanās blakus emocionālajam vampīram jūsu dzīvē var ienest:
  • skumjas
  • enerģijas zudumu
  • trauksmi
  • muskuļu saspringumu

Ja jūtat šadus simptomus,tiekoties ar kādu konkrētu cilvēku, iespējams, ir pienācis laiks izskatīt šīs attiecības savā dzīvē.

Kā jūs varat atpazīt emocionālo vampīru savā dzīvē.

Ja jūs pamanāt, ka kāds cenšas ienest negatīvu jūsu dzīve, dramatizēt – atzīstiet to un pastāviet par sevi.

Tiklīdz jums būs skaidri negatīvās enerģijas cilvēki, jums būs vieglāk risināt problēmu. Protams, ne visi cilvēki, kuri nes negatīvu, atzīs, ka to dara.

Pastāstiet personai no kuras jūtat negācijas, ka nevēlaties risināt viņu problēmas. Ja šāds cilvēks ir jums tuvs, reizēm var palīdzēt vienkārši saruna.

Nebaidieties pastāvēt ar savu viedokli, uzstādiet savas personīgās robežas – ko jūs esat gatavs pieņemt, ko noraidīt.

Kontaktu ierobežošana.

Ir svarīgi atcerēties, ka negatīvi cilvēki tāpat mēģinās jūs ietekmēt, cenšoties kontrolēt situāciju.

Iemācieties teikt “nē” un nesatraucieties, kad atlaidiet šo cilveku no savas dzīves. Ja nepārtraucat kontaktus, tad vismaz tos ierobežojiet.

Ir arī citas metodes:
  • Iemācieties atšķirt konstruktīvu un destruktīvu kritiku.
  • Kontrolējiet savas emocijas – tas dos iespēju pieiet racionāli problēmām.
  • Koncentrējaties uz pozitīviem notikumiem.
  • Koncentrējaties uz cilvēkiem, kas nes pozitīvo jūsu dzīvē.
  • Nevienam nav “jābarojas” ar negatīvām emocijām un domām, un jo ātrāk jūs izskaudīsiet negatīvo savā dzīvē, jo ātrāk nokļūsiet pie sava laimīgā ES.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk