Ingvers pret matu izkrišanu, blaugznām un matu augšanas stimulēšanai

Ingvers pret matu izkrišanu, blaugznām un matu augšanas stimulēšanai

Uzziniet kā atveseļot matus ar ingvera palīdzību.

Ingvers iznīcina blaugznas, piedod matiem spīdumu, aptur matu izkrišanu kā arī paātrina to augšanu un dziļi baro. Ingvers – tas ir augs ar pikantu aromātu un garšu, raksturīgs Austrumindijai, kur tiek izmantots kulinārijā, ārstniecības mērķiem, kā arī matu un ādas kopšanai.

Ļaujiet sev iepazīt brīnišķīgās ingvera īpašības matu kopšanā!

Ingvers ir efektīvs dabīgais līdzeklis pret matu izkrišanu. Ja pamanāt, ka matu sukā pēc ķemmēšanas, vai uz spilvena paliek daudz matu, pienācis laiks izmēģināt ingvera sakni matu stipirināšanai. Tā ne tikai samazina matu izkrišanu, bet arī palīdz matiem ātrāk augt, ideāls līdzeklis sievietem, kurām ir ļoti gari mati.

Lai novērstu matu izkrišanu.

Lai novērstu matu izkrišanu ir vajadzīgs uzlabot galvas ādas asinriti. To var izdarīt dažados veidos(efektīva dabīgā metode ir masāža). Ingvers aktivizē asinsriti, kā arī tam ir antiseptiskas un pretiekaisuma īpašības.

Blaugznām.

Ja vēlaties, lai Jums nav blaugznu, tad pagatavojiet ziedi no ingvera un olīveļļas. Uzklājiet galvas ādai un ļaujiet iedarboties 30- 40 minūtes, kā arī varat to atstāt uz visu nakti. Ingvera labās īpašības novērš blaugznu rašanos.

Sausiem matiem

Ja Jums ir ļoti sausi mati, izmantojiet ingveru. Tas ir labāks par jebkuru kondicionieri, masku vai mitrinošu līdzekli ar ķīmiskām sastāvdaļām. Kā arī ingvers baro matus un piedod tiem spīdumu.

Ja baidāties no priekšlaicīgas matu nosirmošanas, ingvers var palīdzēt novērst šo problēmu ilglaicīgi.

Kopumā ingvers tiek lietots sulas vai ziedes(ar eļļām) veidā. Bieži tiek izmantotas sezama sēkliņu eļļa, kā arī olīveļļa vai jojoba eļļa.

Šīs ziedes viegli iemasē galvas ādā, lai stimulētu asinsriti. Pēc tam dod laiku iedarboties līdz 10 minūtēm. Pēc tam mazgājiet matus kā parasti.

Ņemiet vērā, ka bieži izmantojot ingveru, Jūsu matu krāsa var kļūt gaišāka.

Matu kopšana ar ingvera palīdzību ir viegla un rezultāts ir ātri pamanāms.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk