Īsumā par mammām. Šo sapratīs ikviena mamma

Īsumā par mammām. Šo sapratīs ikviena mamma

Kad mamma saka, ka ir nogurusi, viņa tikai to arī grib pateikt! Viņa nesaka, ka grib nomest malā savu bērnu un aizmirst, ka viņš eksistē.

Kad mamma saka, ka vēlas pabūt viena - pavisam viena, viņa tikai to arī grib pateikt! Viņa nesaka, ka nožēlo būt mamma un, ka tā ir lielākā viņas dzīves kļūda.

Kad mamma saka, ka viņai vajag palīdzēt ikdienas darbos, tas nozīmē, ka tieši tas ir tas, kas viņai nepieciešams. Viņa nesaka, ka nav spējīga to paveikt pati.

Kad mamma pagatavo ātri vārāmo putru vai makaronus vakariņām, tas nenozīmē, ka viņa tos gatavo katru nedēļas dienu un, ka viņas bērni nezina, kā garšo dārzeņi un, kas ir veselīgs uzturs.

Kad apciemo kādu mammu un viņas mājās kārtība ir sajakuta, tas nenozīmē, ka viņas mājas ir nekārtīgas visu laiku.

Kad mamma saka, ka viņa vēlas iziet satikties ar draudzenēm, viņa tikai to arī vēlas pateikt. Viņa nevēlas atgriezties laikos, kad bija "neatkarīga/ ne-mamma", kad viņai nebija tādas atbildības.

Kad mamma saka, ka viņai ir nemierīgs prāts un uztraukums, viņa tikai to grib pateikt. Viņa nesaka, ka viņa ir gļēvule vai, ka ir gatava padoties.

Kad tu dzirdi kliedzošu mammu, tas nenozīmē, ka viņa patstāvīgi kliedz uz saviem bērniem. Droši vien viņa lūdza 300 reizes mierīgā tonī līdz tam.

Neizdomā melus, lai kādu tiesātu, īpaši sievieti, kura katru dienu atdod savu dzīvi kāda cita cilvēka dēļ, kura dzīve viņai ir svarīgāka par savu.

Pasaulē nav cita cilvēka, kurš spētu atdot tik daudz, cik atdod mammas.

Mammas ir pelnījušas daudz vairāk sapratnes un daudz mazāk nosodījuma.

(Teksts tulkots no lietuviešu valodas.)

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk