Kā atbrīvoties no miega problēmām – miega zinātne

Kā atbrīvoties no miega problēmām – miega zinātne

Miega kvalitāte ir ļoti svarīga ikviena labklājībai. Patiesībā, slikta nakts vienmēr rezultēsies saspringt, sliktā dienā. Un, paturot prātā, ka mēs trešo daļu no savas dzīves pavadām guļot, ir svarīgi pārliecināties, ka viss ir kārtībā. Daudzas veselības problēmas rodas no sliktas gulēšanas pozas un sliktiem miega paradumiem. Tāpēc, iemācoties dažas lietas, kā uzlabot jūs miega kvalitāti, palīdzēs jums novērst šīs ar miegu saistītās problēmas. Šeit ir daži padomi:

Plecu sāpes

Pamošanās ar sāpošu plecu var izbojāt daudzus plānos, ko esat paredzējuši dienai. Ja tā notiek, labākais ieteikums ir censties negulēt uz sāniem, it īpaši uz sāpošā pleca. Arī nepieciešams izvairīties gulēt uz vēdera, jo šī poza neatbilst jūs pleciem. Vislabāk ir gulēt uz muguras. Izmanto plānu vai ortopēdisko spilvenu, un novieto vēl vienu spilvenu uz sava vēdera un apskauj to. Šādā veidā tavi pleci palikt pareizā un stabilā pozīcijā. Ja jums nepatīk gulēt uz muguras, guliet uz sāna, kas nav sāpīgs. Tā vietā, lai novietotu savu roku zem savas galvas, kas ir diezgan nedabiska poza priekš pleciem, pievelciet savus ceļus pie sava krūškurvja un novietojiet spilvenu starp saviem ceļiem.

Muguras sāpes

Ļoti mīksts matracis var tikai pasliktināt tās. Tātad, ja jums tāds ir, ir laiks to nomainīt. Neesat pārliecināts, kādu matraci izvēlēties? Šī rokasgrāmata var jums palīdzēt. Teikums, kam vajadzētu pievienot izceltu tekstu: Ļoti mīksts matracis var tikai pasliktināt tās. Tātad, ja jums tāds ir, ir laiks to nomainīt. Neesat pārliecināts, kādu matraci izvēlēties? Šī rokasgrāmata var jums palīdzēt. Ciest no muguras sāpēm nozīmē, ka jūsu mugurkaulam nepieciešama atpūta, ko jūs varat nodrošināt ar tā dabiskajiem izliekumiem miega laikā. Ļoti mīksts matracis sāpes tikai pasliktinās, tātad, ja jums tāds ir, ir laiks to nomainīt.

Gulēt uz jūsu muguras ir vislabākais šim. Lai samazinātu spriedzi cīpslās, novietojiet spilvenu zem jūsu ceļiem – tas arī palīdzēs atjaunot dabīgos mugurkaula izliekumus. Papildus atbalstam, jūs varat arī mēģināt novietot mazu, sarullētu dvieli zem jūsu muguras lejasdaļas.

Gulēšana uz vēdera: ja jums vislabāk patīk šāda poza, novietojies mazu spilvenu zem jūsu vēdera un iegurņa, lai samazinātu spriedzi mugurā.

Gulēšana uz sāna: Šajā gadījumā, vislabākais ieteikums ir ieņemt embrija pozu un novietot spilvenu starp jūsu ceļiem. Tas palīdzēs jūsu mugurkaulam saglabāt tā dabisko pozīciju.

Kakla sāpes

Kakla sāpju samazināšana pieprasa atbilstošu atbalstu kaklam miega laikā.

Vislabākais variants ir gulēšana uz jūsu muguras ar spilvenu novietotu zem jūsu galvas un katras rokas. Spilvena izvēle ir noteicoša cilvēkiem ar kakla sāpēm. Izvēlēties ortopēdiskos vai ruļļu spilvenus ir vislabākais variants.

Gulēšana uz sāna: ja šādai pozai ir jūsu priekšroka, nepieciešams novērot, vai jūsu spilvens nav pārāk augsts. Vislabākais veids kā zināt, cik augsts spilvens jums ir nepieciešams, ir piemērot tā platumu jūsu plecu platumam.

Gulēšana uz vēdera: Šī nav pati ieteicamākā poza, ja runa ir par kakla sāpēm, jo, gulēt ar jūsu galvu pagrieztu uz vienu sānu, sasprindzinās jūsu kaklu. Ja jūs no tā nekā nevarat izvairīties, pārliecinieties, ka jūs izmantojat visplānāko spilvenu, kādu jūs varat atrast.

Nevarat aizmigt

Ja jums ir problēmas ar aizmigšanu, aizgaiņājiet visus ekrānu pirms gulēšanas laika. Gaisma no televizora, telefona un datora ekrāniem ietekmē jūsu miega un nomoda ciklus un tas var sabojāt jūsu spēju aizmigt. Arī izvairieties no kofeīna vismaz 6 stundas pirms ejat gulēt. Tas nenozīmē tikai kafiju – izvairieties no enerģijas dzērieniem, melnās tējas un pat limonādes un tumšās šokolādes – jo visas šīs lietas jūs noturēs nomodā. Vislabāk ir, ja jūs nodarbojaties ar pāris vingrinājumiem no rīta un pēcpusdienā. Tas ne tikai palīdzēs uzturēt formā jūsu ķermeni, bet arī palīdzēs uzlabot jūsu asins cirkulāciju un uzlabos jūsu miega kvalitāti.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk