Kā atkal padarīt sniegbaltus jūsu sporta krekliņus un zeķes

Kā atkal padarīt sniegbaltus jūsu sporta krekliņus un zeķes

Tādas baltas zeķītes un krekliņi, kā gan tie piestāv mazajiem un lielajiem sportistiem un dejotājiem! Viņi izskatās tik sakopti un glīti! Bet tikai tādā gadījumā, ja tie tiešām ir perfekti balti un tīri!
Nekas neizskatās neglītāk par sanēsātiem, pelēkiem vai dzeltenīgiem krekliem un zeķēm. Un bērnu apģērbam tas ir īpaši aktuāli.
Ko darīt? Vārīt? Lietot dārgu balinātāju? Mest ārā?
Mēs piedāvājam jums citu variantu! Atjaunojiet baltos apģērbus ar vienkāršu un pieejamu līdzekli! Baltie apģērbi tiek ražoti no izturīga kokvilnas un elastāna auduma un tiem nav bīstama ātrā balināšana. Tāpēc varam izmantot dažādus balināšanas paņēmienus.

Paņēmiens nr.1

10 litros ūdens ieberiet divas paciņas (pa 10 g) borskābes. Rūpīgi izšķīdiniet. Šķīdumā iemērciet baltos apģērbus. Atstājiet uz divām stundām. Pēc tam izņemiet no šķīduma un izmazgājiet kā parasti.

Paņēmiens nr.2

Spainī karsta ūdens izšķīdiniet apmēram 200 g veļas pulvera un mazliet zilo graudiņu ( kālija permanganāta) . Ūdenim jābūt viegli rozā krāsā!
Uzmanību! Zilos graudiņus labāk pirms tam izšķīdiniet glāzē ar ūdeni un spainī lejiet jau rozā šķīdumu, lai tajā nejauši neiekļūtu permanganāta kristāli. Tie var atstāt brūnus pleķus uz auduma.
Liekat spainī jau izmazgātas baltās drēbes. Pēc iespējas rūpīgāk apklājiet spaini ar polietilēna plēvi un atstājiet līdz ūdens pilnībā atdzisis. Tad drēbes rūpīgi izskalojiet.
Pēc šīm procedūrām drēbes izbalinās praktiski ideāli.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk