Kā ātri atbrīvoties no mandeļu iekaisuma

Kā ātri atbrīvoties no mandeļu iekaisuma

Šajā rakstā pastāstīsim jums kā ātri atbrīvoties no mandeļu iekaisuma bez antibiotiku palīdzības. Ja kakla sāpes izraisa problēmas pat tad, kad cenšaties norīt malku ūdens, iespējams jums ir tonsilīta infekcija. Tas izraisa sāpes un var padarīt traku.
Tonsilīts ir situācija, kad iekaist cilvēka kakls. Divas ovālās mandeles kakla aizmugurējā daļā var izraisīt šo problēmu. Tie ir mīkstie audi, kas novietoti jūsu limfātiskajā sistēmā, kas ir pirmā aizsardzības līnija pret visiem svešķermeņiem un infekcijām. Mandeles ir atbildīgas par asins šūnu produkciju, kas var novērst baktērijas un vīrusus.
Vairums cilvēku domā, ka gājiens pie ārsta var mazināt kakla iekaisumu. Bet ne visi zina par nepatikšanām un trauksmi, kuru var izraisīt mandeļu ārstēšanas process. Vairumā gadījumu problēmas ar mandelēm atgriežas atkal un atkal. Tāpēc ir nepieciešams meklēt alternatīvas. Jums jāmeklē paņēmieni kā izārstēt mandeles uz visiem laikiem.

Lūk, daži simptomi, kas saistīti ar mandelēm:
  • sāpes kaklā
  • grūtības norīt, ko bieži pavada sāpes
  • ausu sāpes
Lūk, daži dabas līdzekļi, kas palīdzēs izārstēt mandeles uz visiem laikiem!
Medus – ķiploku līdzeklis:

Medus un ķiploks ir kā dievu dāvana jūsu kaklam. Ķiploks ir antiseptiķis ar milzīgām priekšrocībām, savukārt medus palīdz nomierināt mandeles.
Ņemiet divas – trīs daiviņas ķiploka. Notīriet tās un nomazgājiet, tad sasmalciniet tās pastā. Pievienojiet tai divas ēdamkarotes medus. Samaisiet šīs sastāvdaļas ar glāzi silta ūdens un skalojiet ar to kaklu. Dariet to nedēļas garumā un pievērsiet uzmanību uzlabojumiem.

Medus un kurkuma:

Šajā līdzeklī medu savienojam ar kurkumu. Tāpat kā ķiploks, arī kurkuma ir dabisks antiseptisks līdzeklis, kuram ir pa spēkam izārstēt kakla iekaisumu. Tai piemīt pret mikrobu un pret iekaisuma iedarbība. Kopā ar medu, kurkuma ir spēcīgs risinājums kakla iekaisuma gadījumā.
Samaisiet apmēram četras ēdamkarotes medus ar trim – četrām tējkarotēm kurkumas pulvera. Ar šo maisījumu skalojiet kaklu. Šis process jāatkārto divas – trīs reizes dienā nedēļas garumā.

Skalošanas līdzeklis:

Par jūsu labāko draugu ir jākļūst skalošanai ar sāls ūdeni. Tam jums būs nepieciešams glāze silta ūdens un pustējkarote jūras sāls. Izšķīdiniet sāli ūdenī un ik pa brīdim skalojiet ar to kaklu.
Skalošana ar siltu sāls ūdeni palīdzēs jūsu kaklam atbrīvoties no krēpām, kas iesprūdušas mandeļu audos.

Ābolu etiķis:

Ēdamkaroti ābolu etiķa sajauciet ar glāzi silta ūdens un medu. Skalojiet vairākas reizes dienā un sajūtiet atšķirību.

Dzeramā soda

Ja meklējat kādu citu risinājumu kakla skalošanai, tad dzeramās sodas šķīdums var kļūt par atbildi. Skalošana ar sodas šķīdumu un sālsūdeni palīdzēs pārvarēt sāpes kaklā.
Iesaka ¼ tējkarotes dzeramās sodas uz glāzi silta ūdens.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk