Kā diegs, apsiets ap plaukstas locītavu, var izmainīt jūsu likteni

Kā diegs, apsiets ap plaukstas locītavu, var izmainīt jūsu likteni

Daudzi no mums būs dzirdējuši, ka diegs, kas apsiets ap plaukstas locītavu, palīdz atrisināt dažādas dzīves problēmas, bet kā tieši tas strādā un kāds diegs ir nepieciešams, daudzi pat nenojauš.
Aplūkosim diega krāsu nozīmi un funkcijas no seno ezotēriķu skatu punkta.

SARKANS DIEGS AP PLAUKSTAS LOCĪTAVU

Vairāk zināms un populārs to cilvēku vidū, kas seko savu senču padomiem un tic kabalas mācībai. Saskaņā ar kabalas piekritēju pārliecību, diegu sien uz kreisās rokas locītavas, jo kreisā ķermeņa puse pirmā uzņem visu negatīvo. Tiek uzskatīts, ka pareizam sarkanajam diegam jābūt no vilnas, bez stiprinājumiem, obligāti pirktam par naudu un tuva, ģimenes saitēm saistīta cilvēka, kas patiesi vēl tev labu, apsietam.

ZAĻŠ DIEGS AP PLAUKSTAS LOCĪTAVU

Šī krāsa simbolizē dzīvi, kustību un jauniem sākumiem. Diegu zaļā krāsā iesaka siet tiem cilvēkiem, kam priekšā stāv kaut kas svarīgs, ko viņi nekādi nesaņemas uzsākt. Diegs palīdzēs spert pirmo soli un sākt rīkoties, piešķirs pārliecību par saviem spēkiem. To var izmantot, ja gaidāma svarīga saruna, kas, iespējams, izmainīs jūs likteni.

ORANŽS DIEGS AP PLAUKSTAS LOCĪTAVU

Šī krāsa ir ievērojama ar savu universālumu. Tā ne tikai pasargā savu saimnieku no dažādām slimībām, īpaši psihosomatiskām. Tā arī piesaista veiksmi, palīdz saskatīt iespējas vissarežģītākajās situācijās un rast risinājumu tur, kur no pirmā skata, neko izmainīt nevar.

DZELTENS DIEGS AP PLAUKSTAS LOCĪTAVU

Uzskata, ka dzeltens diegs atraisa cilvēkā ekstrasensorās spējas, attīsta sava saimnieka intuīciju. Bez tam, tas palīdz uzminēt citu cilvēku patiesos nolūkus, pat ja viņi tos rūpīgi cenšas slēpt.

GAIŠI ZILS DIEGS AP PLAUKSTAS LOCĪTAVU

Šis diegs aktīvi palīdzēs savam saimniekam finanšu jautājumu risināšanā, īpaši, ja tie saistīti ar biznesa organizēšanu vai ienākumu gūšanu no pārdošanas. Gaiši zilais diegs palīdzēs apsteigt konkurentus, kas būs iespējams tieši jums, jo saskatīsiet iespējas tur, kur citi tās neredzēs.

Atcerieties! Diega krāsa, protams, ir ļoti svarīga, bet nekas uz pasaules nepalīdzēs jums atrast laimi un iegūt veiksmi, ja jūs pats neko nedarīsiet un tikai gaidīsiet, kad kāds jums kaut ko ieliks klēpī.
Mieru un sirsnību jums un jūsu tuviniekiem!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Grūbu risoto

Grūbu risoto

SASTĀVDAĻAS: selerijas sakne; 2 sīpoli; pāris daiviņu ķiploku; 1 ēdamkarote eļļas; šķipsna piparu; pētersīļi. PAGATAVOŠANA: Grūbas iemērc uz stundu (var...

Lasīt visu rakstu

Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk