Kā tikt galā ar galvas reiboņiem

Kā tikt galā ar galvas reiboņiem

Galvas reiboņi nav atsevišķa slimība, bet gan simptoms. Tie uzrodas izolēti vai kopā ar citām izpausmēm dažādu klīnisku apstākļu rezultātā. Daži autori saskata atšķirību starp galvas reiboņiem un līdzsvara traucējumiem, bet citi nodala reiboņus un prāta aptumšošanos, tāpēc vienotas koncepcijas šobrīd nav.

Ja jūs sajūtat galvas reibšanu, nekavējoties vajag atgulties. Ja šādi simptomi parādās bieži, tad novērsiet atkārtotu reiboņu parādīšanos, pieceļoties no gultas ļoti lēni. Straujas kustības izraisīs asins pieplūdumu galvai un pastiprinās reiboni.

Ja galvas reiboņi ir saistīti ar paaugstinātu asinsspiedienu, jāievēro miera režīms. Nebūtu slikti paturēt kājas karstā vannā, uzlikt uz sprandas sinepju plāksteri, izdzert sērskābā magnija šķīdumu (10 g izšķīdināt 1/2 glāzē silta ūdens). Ja reiboņus izraisa pazemināts asinsspiediens, tad to nepieciešams normalizēt.

Paēdiet kaut ko. Reizēm zems glikozes līmenis asinīs ir par iemeslu sliktai pašsajūtai un galvas reibšanai. Savu ikdienas ēdienkarti sastādiet no augstas kaloritātes produktiem, ja reiboņi jums ir bieži. Un noteikti apmeklējiet ārstu, lai noteiktu cēloņus. Daži zāļu preparāti arī var izraisīt galvas reiboņus kā blakusparādību. Jūsu ārsts palīdzēs izmainīt preparāta devu vai nomainīs to pret citu, lai izslēgtu nepatīkamās sajūtas.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk