Kā trīs gadus vecai meitenītei izdevās no laimes saraudināt savu māmiņu

Kā trīs gadus vecai meitenītei izdevās no laimes saraudināt savu māmiņu

Pēdējā laikā mēs daudz dzirdam par sievietēm, kuras ilgu laiku nevar palikt stāvoklī. Tam var būt milzum daudz iemeslu, un ja jums vai jūsu tuviniekiem kādreiz ir nācies saskarties ar šo problēmu, tad stāsts, kuru jums šodien vēstīsim, iespējams aizkustinās līdz asarām.

Šis stāsts iespējams, aizskars kādu dvēseles stīgu arī tām māmiņām, kurām jau ir mazi bērni. Lasiet uzmanīgi, iespējams'});">un iespējams, šie vārdi kaut ko mainīs…
Stāsts par viedo trīsgadnieci.
Marta ilgi nevarēja palikt stāvoklī no sava karsti mīlētā vīra. Tomēr beidzot tas notika un Dievs dāvāja viņai mazu burvīgu meitenīti.
Sievietes prieks bija neaprakstāms! Bet kā jau viss šajā dzīvē, ar laiku arī meitiņas piedzimšana tika uztverta kā pašsaprotama. Saruna ar mazo, trīs gadus veco meitiņu lika atcerēties īpašo laimes mirkli un saprast, kādēļ viņa tik ilgi nevarēja palikt stāvoklī.
Šajā dienā Marta krāsoja mēbeles savā garāžā. Tajā brīdī pie viņas pienāca trīs gadus vecā Šeila un pateica, ka zina, kāpēc māmiņai tik ilgi nebija bērnu. Meitas skaidrojums izsita sievietei pamatu zem kājām!

Kad Marta pārjautāja meitiņai, ko tā domājusi, Šeila atbildēja, ka esot neizsakāmi priecīga, ka Marta esot viņas māmiņa Dieva priekšā. Pēc šī paziņojuma sievietes acis pildījās asarām, bet meitiņa nebeidza šokēt savu māti.
Šeila savas mātes acu priekšā sāka lūgties. Lūgšanā viņa pateicās Dievam par brīnišķīgo mammu, par to, ka tā gatavo viņai garšīgas brokastis, par to, ka šodien viņas abas kopā ceps ķirbju pīrāgu. Pabeigusi pateicības lūgšanu, mazā Šeila devās zīmēt.

Kad Marta nedaudz bija nomierinājusies pēc patīkamā “šoka”, viņa piegāja pie meitiņas un pajautāja tai: “kurš tev iemācīja šos vārdus?” Martai, izrunājot šos vārdus, kaklā iestrēga kamols, viņai bija grūti parunāt. Jaunā māmiņa gribēja samīļo savu meitiņu, bet, tā kā rokas bija nosmērētas ar krāsu, tad varēja vienīgi stāvēt un gaidīt atbildi.
Atbildes vietā Šeila uzdeva pretjautājumu:” Māmiņ, tev ilgi nācās gaidīt mani?” Marta jau vairākkārt bija stāstījusi meitiņai, cik ļoti un ilgi viņi abi ar tēti gaidījuši mazulītes atnākšanu un cik daudz prieka un laimīgu brīžu ģimenē ienesusi viņas piedzimšana. Taču laimīgā māmiņa nolēma izstāstīt stāstu vēlreiz.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Pasta ar liellopu

Pasta ar liellopu

SASTĀVDAĻAS: 450 grami liellopa mīkstuma divas ķiploka daiviņas pusotra ēdamkarote rīvēta ingvera pusīte čili divas ēdamkarotes sezama eļļas divas ēdamkarotes...

Lasīt visu rakstu

Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk