Kad esat slimi, neguļat ar galvu uz ziemeļiem: austrumu medicīnas desmit padomi

Kad esat slimi, neguļat ar galvu uz ziemeļiem: austrumu medicīnas desmit padomi

Vienkārši austrumu medicīnas padomi, kuri pagarina dzīvi.

Neaizmirstiet vienmēr atklāti smaidīt, lai smaids atstarojas acīs un piepilda sirdi ar mīlestību. Tā ir visu slimību profilakse.

Kad esat bēdīgs, dusmīgs, nomākts, kad jūs raudat vai nervozējat, jūsu iekšējie orgāni izdala indes, bet ja esat laimīgs un smaidāt, tie izdala medum līdzīgu dziedinošu šķidrumu.
Nevienam nav noslēpums, ka mēs šodien dzīvojam drudžainu dzīvi. Daudziem jau kļuvis par normu darba dienas beigās izjust galvas sāpes. Ar spiedienu, kas ar katru dienu pieaug mums apkārt un mūsos pašos, kaut kas ir jādara.
Un lai cik arī dīvaini neliktos, viss, ko vajag darīt, - ir nedarīt neko. Jums vienīgi jāiemācās viena lieta – jā rodas kāda sarežģīta situācija – lai arī kas tas būtu, - neļaujiet tai sevi ietekmēt.
Tāpēc ir jāsmaida. Pateicoties tādai vienkāršai darbībai, pasaule mainās, un tas, kas draudēja izvērsties par lielām nepatikšanām, par tādām nekļūst.
Iesākumā var būt ļoti sarežģīti novērtēt IEKŠĒJĀ SMAIDA rezultātus, nerunājot par to, kā pareizi apgūt tā tehniku, bet ar laiku, ja jūs pietiekami bieži to pielietosiet, tas kļūs par jūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu.
Lai kur arī jūs nebūtu, vai jūs ejat vai stāvat vai sēžat, pasmaidiet, atslābstiet, piepildiet savu sirdi ar mīlestību un ļaujiet mīlestības viļņiem ielīt jūsu ķermenī.

Mazāk runājiet

Mazāk runājiet, rūpīgi izvēlaties, ko runāt, kad un kā to pateikt. Vārds, pateikts vietā un laikā ir pats vērtīgākais, klusēšana palīdz saglabāt Ci.

Mazāk pārdzīvojiet un vairāk rīkojaties

Mazāk domājiet par pagātni un nākotni, jo tieši tās dod iemeslu uztraukumiem, bet tie, savukārt, izraisa stresu.
Tā vietā cenšaties koncentrēties, kad vien varat – atcerieties, ka koncentrēšanās atnāk pati, bez īpašas tehnikas, - tā attīstās kopā ar prasmi palīdzēt un piedot.

Attīstiet prāta spēku

Daudzās austrumu valodās, tajā skaitā ķīniešu, jēdzieni “prāts” un “sirds” tiek izteikti ar vienu vārdu. Sasniedzot līmeni, kad jūs vairs neuztrauc personīgās ambīcijas, kad varat aizmirst par sevi un attīstīt savu sirdi, jūs iegūstat līdzekli, kas atbrīvo jūs no slimībām.

Cieniet galvu un turiet kājas siltumā

Izturieties pret savu galvu ar vislielāko cieņu. Eksistē noteikums, kas ir jāievēro: “Turi galvu vēsumā, bet kājas siltumā”. Tā jūs izvairīsieties no pārāk lielas enerģijas koncentrācijas galvā, kuras dēļ jūs varat izjust diskomfortu vai pat saslimt.
Ja galvā tiek koncentrēts pārāk liels daudzums enerģijas, var paaugstināties asins spiediens, bet sekojot, lai kājas būtu siltas, - mēs novēršam iespējamo sirds lēkmi.
Tātad, sarīvējiet savas pēdas un sildiet tās. Bet pēc tam koncentrējiet savu enerģiju nabas rajonā, tai arī jābūt siltai.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk