Ķīnas ārsts: "Nekad nepieskarieties un nemasējiet ostehondorzes skartās vietas. Jo īpaši, ja sāp kakls!"

Ķīnas ārsts: "Nekad nepieskarieties un nemasējiet ostehondorzes skartās vietas. Jo īpaši, ja sāp kakls!"

Vai Jums ir pazīstama sajūta, ka visas ikdienas gaitas nomāc sāpes kaklā? Vai arī sāp mugura, jostasvieta? Ostehondroze mūsdienās ir ļoti izplatīta. Joga ir viens no labākajiem veidiem kā mazināt ostehondrozi, tomēr tās ārstēšanā tā joprojām ir maz izplatīta prakse. Kakla un mugurkaula stiprināšana ir viens no svarīgājiem osteohondrozes ārstēšanas punktiem un šie vingrinājumi novērš sāpes!

Lūk, vingrojumi psteohondrozes ārstēšanā, kas noņem kakla un mugurkaula sāpes. Jo īpaši svarīgi šie viengrinājumi ir tiem, kuriem ie sēdošs darbs!

Ārstnieciskā joga

Rokas aizlieciet aiz muguras un izstiepiet cik vien tas iespējams. Svarīgi šo vingrinājumi izpildīt mēreni, lai nesastieptu saites.

Apsēdieties uz ceļgaliem elkoņus novietojiet uz jogas bloka un galvu nolaidiet uz leju. Palieciet šajā pozīcijā un stiepiet muguru, dziļi ieelpojiet uz izelpojiet 10 reizes.

Kājas paliek tādā pašā pozā. Savienojiet savas rokas tā, kā parādīts attēlā. Elpojiet dziļi un turiet galvu taisni. Šī vingrojuma laikā var sāpēt mugura, tomēr tas ir ļoti vērtīgs.

Nostājieties, kājas plecu platumā, rokas salieciet kopā un pieliecieties tā, lai rokas ir pār jūsu galvu. Pavelciet rokas uz priekšu tā, lai sajūtat, ka stiepjas mugurkauls.

Atstutējiet augšdelmus pret sienu tā, lai tie būtu mazliet virs plecu līmeņa. Atkāpieties dažus soļus no sienas un novietojiet galvu starp pleciem. Šo vingrinājumu ieteicams veikt ar piecām dziļām elpām.

Vienu bloka palieciet zem galvas, otru zem vidukļa. Ļaujiet ķermenis atspūsties šajā pozā līdz pat piecām ieelpām un izelpām.

Galva atrodas uz grīdas, dibens gaisā - tā kā norādīts attēlā. Viena roka jāpārliek pār galvu, bet otra uz grīdas. Svarīgakais šajā vingrinājumā, ka katra roka stiepjās savā virzienā.

Apsēdieties, vienu kāju pārlieciet pār otru, bet ar ķermeņa augšdaļu stiepieties pretējā virzienā.

Šo vingrinājumu laikā neskaties gadžetos, bet atslābinies un sajūti savu ķermeni!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk