Kura ir skandalozākā Zodiaka zīme?

Kura ir skandalozākā Zodiaka zīme?

Vai gribi zināt, ar ko var sastrīdēties bez sekām, bet ar kuru labāk vispār nestrīdēties? Tad lasi skandalozāko Zodiaka zīmju reitingu!

12.vieta - Svari

Mincīši un kaķīši. Svari no sirds bēdājas, ja kādam dara pāri, bet vēl vairāk sabēdājas, ja viņi paši ir nodarījuši pāri. Tāpēc izaicināt Svarus uz skandālu ir gandrīz neiespējami: viņi virtuozi apiet asos stūrus. Tiesa, reizēm gan viņi var uzsprāgt uz līdzenas vietas. Reizi piecgadē, piemēram. Un pēc tam ilgi atvainoties.

11.vieta - Mežāzis

Mežāži no skandāliem baidās, jo viņiem ne viss ir kārtībā ar empātiju., un viņi vienmēr ir pārliecināti, ka skandālists ar viņiem uz visiem laikiem grib saraut attiecības. Tas ir briesmīgi! No otras puses: ja skandalē pats Mežāzis, tātad viņš pats grib ar jums saraut attiecības. Atvainojiet.

10.vieta - Ūdensvīrs

Ūdensvīri necieš skandālus vienkārša iemesla dēļ: viņiem nez kāpēc visbiežāk nākas būt sitamo lomā. Tā kā pretī runāt Ūdensvīri prot virtuozi, taču paši skandālu nekad neuzsāks. Viņi, neskatoties uz visu augstāk minēto, nez kāpēc vēl mīl cilvēkus un negrib viņus sarūgtināt. Būtībā, svēti cilvēki.

9.vieta - Vēzis

Vēzim nepatīk skandalēt, Vēzim patīk pamācīt. Klausieties un baidieties, nelaimīgie! Bet, ja šie nelaimīgie nevēlas klausīties un baidīties, nelieši nepateicīgie, būs skandāls! Nevis briesmonis, bet ārkārtīgs nūģis: bu-bu-bu-bu-bu...Tāpēc Vēža tuvinieki cenšas viņu neaizkaitināt: laikus piekrist, māt ar galvu un ar nožēlas pilnu skatienu pētīt savu kāju pirkstgalus. Tad briesmas paies secen.

8.vieta - Zivis

Zivīm nepatīk skandāli, brīžiem pat bail no tiem: pirmkārt, viss apkārt uzreiz kļūst šausmīgi neglīts, un otrkārt, skandāls prasa rīcību šeit un tagad, bet ar to Zivīm ir visai grūti. Zivis ir talantīgi manipulētāji, bet resursu atklātai cīņai viņām nepietiek. Tāpēc Zivis skandalē reti. Viņas vienkārši noved tuviniekus līdz histērijai, bet pašas daudznozīmīgi klusē.

7.vieta - Lauva

Lauvas skandalēt nevēlas, jo tas karaļiem nepiestāv. Lauvas vēlas, lai viņiem pakļaujas, neuzdodot liekus jautājumus un nestrīdoties. Tas, protams, nepavisam nenozīmē, ka Lauvas ir mīļi un pūkaini kaķīši: paklaigāt viņi prot, taču pilnvērtīgu skandālu ar viņu nesabīdīsi: loģiskos argumentus viņi laiž gar savām karaliskajām ausīm, izsmieklu un paķeršanu uz āķa principā neuztver.Un vispār, viņi dzird tikai paši sevi. Garlaicīgi.

6.vieta - Dvīņi

Centrālo vietu horoskopā ieņem Dvīņi, kas paši nevar saprast, patīk viņiem skandalēt vai nē. Un, būsim godīgi, pārsvarā jau drīzāk nē. Un ne tāpēc, ka viņi būtu tādi jauki un cēli, bet gan tāpēc, ka dzīves pieredze viņiem saka priekšā: cilvēki ir savādi. Tu paskandalē ar kādu, samīdi viņa pašvērtējumu, pāris reižu iebaksti sāpīgajās vietās, virtuozi aizvaino un publiski pazemo - un pēc tam ar tevi runāt negrib! Kā tad tā? Muļķi kaut kādi.

5.vieta - Vērsis

Vērsis ir zīme, kas pašu skandāla ideju principā nepieņem, jo tas ir grēcīgi. Nepieņem gan, bet skandalē perfekti: ar jūtām, ar kliegšanu, ar šķīvju lidošanu. Taču dara to, būtībā, ne aiz ļauna prāta: vienkārši Vērši acumirklī uzsprāgst, bet neiejūtīgie apkārtējie nekad laikus nepagūst to pamanīt, jo Vērsis līdz pēdējam cenšas saglabāt nesatricināmi skatu. Bet vispār viņš pēc tam pārdzīvo un nožēlo. Tikai ne balsī, nē.

4.vieta - Jaunava

Jaunavas skandalē bez dvēseles. Un vispār, Jaunavas gandrīz visu dara bez dvēseles, un nav skaidrs, vai viņām vispār ir šis rudimentārais orgāns, bet skandālos tas ir it īpaši redzams. Ja pavērot Jaunavu skandāla laikā, kļūs skaidrs, ka viņa gūst baudu: ar jūtām, ļoģiku, ar plašu izklāstu viņa sabradā oponentu un vienmēr uzvar, jo Jaunavu vieglāk ir nosist nekā pārstrīdēt. Atliek tikai viena mīkla: kāpēc Jaunavas pašas nekad neuzsāk skandālu? Savādi cilvēki.

3.vieta - Skorpions

Skorpioni ir virtuozi skandālisti. Labs skandāls ir viņu vismīļākā rotaļa. Pēc seksa un intrigām, protams. Tā kā vērot skandalējošu Skorpionu var bezgalīgi, kā uguni vai tekošu ūdeni: tas ir ļoti, ļoti skaisti. Un, kā jau katra skaista (bet, tātad, pārdomāta un režisēta) darbība, gadās ne visai bieži. Skorpions labprāt sarīkos skandālu radiem un tuviniekiem, bet tramvajam vai rindai veikalā viņš savu dārgo resursu netērēs.

2.vieta - Auns

Stāt - nogalinās! Auni ir impulsīvi, uzsprāgst uz līdzenas vietas. Bet tajā nav ļauna nodoma, jo Auns skandalē ne aiz labpatikas, bet, lai beidzot izlaistu tvaiku un atvieglotu savu turpmāko eksistenci. Bet kurš gadījās pa rokai - pats vainīgs: Aunam taču uz pieres ir rakstīts nemirstīgs citāts: “Bēdziet, neprāši!”

1.vieta - Strēlnieks

Zelta medaļa un bungas kaklā Strēlniekiem - galvenajiem Zodiaka skandālistiem un vispār bezkauņām no tirgus plača. Strēlnieki skandalē ne jau kāda cēla mērķa sasniegšanai, bet tikai un vienīgi sava prieka pēc. Iemesls nav svarīgs. Ja tā nav, Strēlnieks sarīkos skandālu uz līdzenas vietas. Un, ja jūs neesat viņa uzbrukuma objekts, stāviet mierīgi un gūstiet baudu. Tik spēcīgu un nebeidzamu lamu straumi jūs vēl nebūsiet dzirdējuši. Jā, un aizvāciet bērnus no jūsu TV ekrāniem, ja nu vienīgi viņi nav Strēlnieki.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk