Lielais puisis no raidījuma "Es sveru 300 kg" ir mainījies un kļuvis par īstu skaistuli

Lielais puisis no raidījuma "Es sveru 300 kg" ir mainījies un kļuvis par īstu skaistuli

Vecāku šķiršanās dēļ amerikānis Džastins Maksveins sāka pieņemties svarā un līdz 27 gadu vecumam viņa svars sasniedza 275 kg. Kā viņa dzīve ir mainījusies, jūs uzzināsiet pateicoties TV raidījumam "Es sveru 300 kg" šajā rakstā.

Kas izraisīja liekā svara pieaugumu?

Amerikānis Džastins Maksvens no Jorkas apgabala 27 gadu vecumā sver vairāk nekā 275 kg. Viņš apgalvo, ka ieguvis liekos kilogramus mātes dēļ, kura pameta ģimeni, kad zēnam bija tikai 5 gadi. Un tad viņa atgriezās, kad viņam bija 10 gadi.

Sakarā ar pastāvīgajiem strīdiem ģimenē, zēns sāka ēst daudz. Līdz pilngadībai zēns svēra apmēram 150 kg. “Apmēram līdz sešu gadu vecumam mans svars bija normāls, bet, kad mamma un tētis sāka strīdēties, es sāku daudz ēst. Tas ir, es vienkārši sēdēju savā istabā un ēdu, jo jutos apjucis. Līdz kādam brīdim mans liekais svars man nāca par labu. Pamatskolās huligāni mani netraucēja, jo es vienkārši biju lielāks nekā viņi. ” - stāsta Džastins Maksveins.

Liekā svara dēļ puisis kļuva grūti kustēties, tāpēc savu brīvo laiku pavadīja skatoties televizoru vai pie datora. Starp citu, vīrietis strādāja par ārštata grafisko dizaineri un pat saņēma labu algu. Pateicoties pastāvīgajiem ienākumiem, viņš nodrošināja ēdienu saņemšanas grafiku. Katru dienu, no rīta, dienā un vakarā kurjers no vietējā restorāna atnesa Džastinam ēdienu. “Katru mēnesi es jutu, ka man kļūst arvien grūtāk. Jā, un ir parādījušās veselības problēmas. Vienu svētdienas rītu es nolēmu, ka nometīšu svaru, lai ko tas prasītu.” Vīrietis nolēma doties uz TV raidījumu “Es sveru 300 kg”, lai atbrīvotos no saviem liekajiem kilogramiem.

Izlēma nomest svaru

Televīzijas raidījumā vīrietis izstrādāja uztura programmu un īpašus fiziskos vingrinājumus, kas paredzēti, lai atbrīvotos no liekā svara.

Puisis dienā ēda 1250 kalorijas un patērēja galvenokārt olbaltumvielas. Tādējādi tikai divu mēnešu laikā viņš spēja zaudēt 41 kg, par godu puisis pat sev uztaisīja tetovējumu. Un gadu vēlāk Džastins spēja zaudēt vēl 150. “Es vienmēr uzskatīju, ka pareizs uzturs ir kaut kas briesmīgs un bezgaršīgs. Kā es kļūdījos! Pateicoties sabalansētam uzturam, es jūtos vieglāk, veselīgāk un labāk.”

Šodien Džastina svars ir 84 kg. Vīrietis neapstāsies, jo vēlas zaudēt vēl 10 kg. Protams, vīrietis ir mainījies, zaudējis svaru un kļuvis par īstu skaistuli.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk