Lūk, kā 24 stundu laikā varat ātri izārstēt iekaisušas mandeles

Lūk, kā 24 stundu laikā varat ātri izārstēt iekaisušas mandeles

Šodien uzzināsim kā ātri atbrīvoties no mandeļu iekaisuma bez antibiotiku palīdzības. Šī situācija ir zināma ar nosaukumu tonsilīts un tā var izraisīt arī dažādas papildus veselības problēmas.
Ja jums kakla sāpju dēļ ir grūti norīt pat ūdeni, iespējams, jums ir tonsilīta infekcija. Tonsilīts – kakla mandeļu iekaisums. Kakla mandeles, līdzīgi kā limfmezgli un liesa ir cilvēka limfoidālie orgāni un tiem ir svarīga loma organisma vielmaiņas un attīrīšanas procesos. Tonsilīts var skart jebkurā vecumā, taču visizplatītākais tas tomēr ir bērniem.

Visbiežākais tonsilīta simptoms ir iekaisis kakls jeb kakla sāpes. Paralēli iepriekš minētajam, tonsilīta gadījumā var būta arī:
[banner type='article']
  • Rīšanas grūtības;
  • Nogurums;
  • Paaugstināta temperatūra;
  • Slikta elpa;
  • Ausu sāpes;
  • Galvassāpes.

Parasti ir arī sataustāmas palielinātas mandeles un kakla limfmezgli. Ja mandeles ir stipri palielinātas tās var bloķēt pat elpceļus, radot grūtības elpot, jo īpaši tas var pastiprināties miegā.

Lūk, daži dabiski mājas līdzekļi, kuri palīdzēs izārstēt mandeļu iekaisumu.
Medus un ķiploki

Ķiploks ir dabisks antiseptiķis un medus darbojas kā nomierinošs līdzeklis mandelēm. Abi šie komponenti strādā kā pretmikrobu un antibakteriālie līdzekļi. Tie cīnās ar infekcijām un vīrusiem, kuri, kā zināms ir pirmie, kas izraisa šo problēmu. Tie veiksmīgi risinās mandeļu problēmu, ārstējot kakla iekaisumu.

Medus un kurkuma

Kā mēs jau zinām, medus palīdz kontrolēt mikroorganismu vairošanās procesus kaklā. Ja medu apvieno ar kurkumu, tie arī abi strādā kā dabiski antiseptiski līdzekļi, kas var izārstēt mandeles un kakla iekaisumu.

Skalošana

Jūsu jaunais draugs – skalošana ar sālsūdeni. Jums vajadzēs glāzi silta ūdens un pustējkaroti sāls. Sajauciet abus, lai sāls izšķīst un skalojiet kaklu ar sāls šķīdumu vairākas reizes dienā.

Ābolu etiķis

Ēdamkarote ābolu etiķa, sajaukta ar glāzi silta ūdens un medu, paveiks brīnumus! Samaisiet visas sastāvdaļas un skalojiet kaklu vairākas reizes dienā.

[banner type='article']
Dzeramā soda

Ja meklējat vēl kādu līdzekli, lai izārstētu iekaisušu kaklu, tad dzeramā soda ir viens no tiem. Kakla skalošana ar siltā ūdenī izšķīdinātu sodu un mazliet sāls, palīdzēs jums cīņā ar sāpošu kaklu. Šis šķīdums palīdzēs nogalināt baktērijas un sēnīšu infekcijas. Iesakām ¼ tējkarotes dzeramās sodas pievienot jau augstāk minētajam sāls šķīdumam. Skalojiet kaklu vismaz trīs reizes dienā un rezultāti neizpaliks.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk