Lūk, kas palīdzēs jums atrast īsto mīlestību (atbilstoši jūsu horoskopam)

Lūk, kas palīdzēs jums atrast īsto mīlestību (atbilstoši jūsu horoskopam)

AUNS

Jāiemācās pieņemt lietas tāds, kādas tās ir. Jums raksturīga steiga, kuras ietvaros jums sanāk ignorēt daudz svarīgākas un nozīmīgākas lietas jūsu dzīvē. Mazliet samaziniet ātrumu. Ne jau visi var strādāt un turēt jums līdzi jūsu ritmā. Iemācieties dzīvot un tvert mirkli šeit un tagad, nedomājot par nākamo soli. Nekad taču nevar pavisam droši zināt, vai tā īstā un vienīgā mīlestība nesēž tieši deguna priekšā.

VĒRSIS

Pamēģiniet kaut nedaudz atslābināt savas aizsardzības pozīcijas. Jūs sevi pārāk sargājiet un tā rezultātā apkārtējie cilvēki var tapt iebiedēti no jūsu vēsās un piesardzīgās uzvedības. Jums šķiet, ka esat ļoti attālināts un citiem ir grūti atrast kopēju valodu ar jums.
Jūs vēlaties mīlēt, bet jums ir ļoti grūti satuvināties ar cilvēkiem. Atslābstiet mazliet, ļaujiet sev kļūt mazliet ievainojamam.

DVĪŅI

Jums ir bail uzņemties saistības. Ir īstais laiks beigt baidīties un atstāt pagātnē visas šaubas. Jums ir nepieciešams pārstāt būt tik neizlēmīgam. Pamēģiniet pieņemt lēmumu un sekot tam. Jums nebūs iespēja atrast īstu mīlestību, ja nebūsiet gatavs mesties šajās jūtās ar galvu pa priekšu. Jums jābūt gatavam simtprocentīgi ziedoties attiecībām. Tikai tā tas būs iespējams.

VĒZIS

Jā, jūs esat pārdzīvojis gana daudz, arī negatīva pieredze ir bijusi. Protams, ir sāpīgi apzināties, ka kāds pametis. Ir laiks apstāties, celties kājās un mācīties kustēties tālāk. Nekas un neviens nekad jūs nemīlēs tā, kā jūs to būtu pelnījis. Ja vienīgi jums pietiek ar žēluma sajūtu… Bet jūs taču gribat vairāk, vai ne?

LAUVA

Ej, Narcis, pasaule neriņķo ap tevi! Kā Lauva, jūs, protams, esat ļoti lepna būtne – jums nepieciešama uzmanība un jums vienmēr vajag būt visu notikumu centrā. Jūsu dzīvē nebūs vietas attiecībām, ja jūs neiegrožosiet savu lepnību!

JAUNAVA

Mācieties darboties ārpus savas komforta zonas. Jums jāiemācās justies ērti arī tad, ja apkārt ir dažādi neērti apstākļi. Ja esat nolēmis darboties tikai tur, kur jūtaties ērti, tad nekad neatradīsiet to, ko patiesi meklējat. Jums “jāpārkāpj” sev pāri un jābūt gatavam iet un rīkoties spontāni. Jūs nekad nezināt, kas jūs sagaida, kad kārtējo reizi būsiet gatavs iziet uz ielas.

SVARI

Bailes no vientulības nav iemesls, lai ietu un meklētu virspusējas attiecības. Jums jāsaprot, kas savstarpējās attiecības nevar atrisināt visas problēmas jūsu dzīvē.
Neviens negribēs būt kopā ar jums, kamēr neiemācīsieties justies labi savā vientulībā. Vēlmei pēc attiecībām jābūt mīlestības diktētai, nevis tāpēc, ka jums ir bail palikt vienam.

SKORPIONS

Izbeidziet nest šo nastu! Lai pagātne paliek tur, kur tai pienākas būt – jūsu vēsturē. Skatieties nākotnē un dzīvojiet šodienā. Izbeidziet just neapmierinātību. Jūs nekad nespēsiet atrast vietu mīlestībai un ielaist savā dzīvē vēl kādu, kamēr neatbrīvosieties no visa negatīvā, kas jūsos sakrājies.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk