MĀTES ietekme uz DĒLA likteni

MĀTES ietekme uz DĒLA likteni

Kad sievietei piedzimst dēls, tikai nedaudzas no jaunajām māmiņām aizdomājas par to, lai viņas dēls paliktu uz "vīrieša kursa". Un ļoti daudzas māmiņas nezina un reizēm negrib, lai dēls kļūtu pieadzis un no viņas neatkarīgs vīrietis. Katra maza zēna dzīvē ir periods, kad mātei dēls ir pilnībā jāatdod tēva rīcības laukā. Kad tas sākas un kādā vecumā ir dēls? Ko mamma drīkst un ko nedrīkst darīt?

0-3 gadi

Dēls atrodas mātes un sievietes ietekmes laukā, dēls gūst pieredzi kā mamma veido attiecības un iegūst pamatu tam kā viņš veidos atttiecības ar sevi un apkārtējiem. Šajā periodā puisēns gūst miera, pilnības un harmonijas sajūtu. Līdz trijiem gadiem puika mijiedarbē ar mammu sevī rada mīlestību, kas viņu pavadīs visu atlikušo dzīvi. Šajā periodā nedrīkst jaukt sievietes mīlestību pret vīrieti ar mātes mīlestību pret dēlu.

3-11 gadi

Šajā vecumā mammai pilnībā dēls ir jāatdod tēva audzināšanas laukā. Šajā vecumā dēlam ir nepieciešama citāda audzināšana un enerģija, bet, ja dēls paliek pie mātes, un zūd vīrišķā enerģija, kas savukārt bieži noved pie vīrišķības zaudēšanas.

11-16 gadi

Šajā vecumā jau ir noformējies vīrišķais sākums un viņš veidojas par tādu vīrieti, kas dibinās ģimeni un turpinās dzimtas uzvārdu. Beigu beigās kad dēls kļūs pieaudzis lielāka nozīme būs bijusi vīrišķajam laukam, nekā sievišķajam. Nākotnē viņš satiks sievieti, kurā izteiktāks būs sievišķais lauks un viņi satiksies tieši tāpēc, lai viens otru līdzsvarotu un taps PĀRIS.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk