Medus ar kurkumu: Pasaulē spēcīgākais antibiotiķis, kura iedarbību ārsti līdz galam nevar izskaidrot

Medus ar kurkumu: Pasaulē spēcīgākais antibiotiķis, kura iedarbību ārsti līdz galam nevar izskaidrot

Kurkuma labvēlīgā ietekme uz cilvēka organismu ir pierādīta vairākos pētījumos. Kurkuma sastāvā ir aktīvā viela kurkumīns, kas samazina iekaisumu un palīdz dažādu gremošanas traucējumu gadījumā. Pētnieki uzskata, ka kurkumīns ir spējīgs dziedēt pat vēzi. Tam piemīt arī pretiekaisuma un antibakteriālas īpašības, kas palīdz cīnīties arī pret baktēriju izraisītām slimībām.

Pētījumos pierādījies, ka smaga iekaisuma gadījumā kurkumīns palīdz šūnām izdzīvot. Kurkumīns arī aizsargā cilvēka DNS, tas labvēlīgi var ietekmēt vairāk kā 700 cilvēka gēnus un ārstē vairāk kā 160 slimības. Pretiekaisuma īpašības palīdz cīnīties pat pret osteoartrītu.

Zinātnieki apstiprina, ka kurkuma labvēlīgās īpašības palīdz ārstēt arī elpošanas sistēmas, nieru slimības, kā arī autoimūnus traucējumus un neiroloģiska rakstura problēmas. Kurkumas sastāvā ir arī turmerons, kas palīdz cīnīties arī pret Alcheimera slimību, pastiprinot smadzeņu darbību un atjaunojot smadzeņu šūnas.

Kurkumas pretiekaisuma īpašības palīdz arī pret tādiem vēža veidiem kā kuņģa, krūšu, plaušu, aknu un resnās zarnas vēzis. Tiek uzskatīts, ka tas palīdz pat labāk nekā ķīmijterapija, jo tas neietekmē veselās organisma šūnas, taču iznīcina ļaundabīgās.

Vislabāk kurkuma organismam var palīdzēt savienojumā ar medu. Šādā kombinācijā tā var iznīcināt visdažādākās baktērijas. Lūk, kā pagatavot šo brīnumlīdzekli.

Sastāvdaļas
  • 1 ēdamkarote kurkuma
  • 100g medus
Pagatavošana
  • Stikla trauciņā sajauciet abas sastāvdaļas. Saaukstēšanās gadījumā katru stundu ieēdiet vienu tējkaroti šī maisījuma.
  • Nākamajā dienā jau ik pa divām stundām, pēc tam ik pa trīs un tā tālāk. Svarīgi ievērot, ka nevajag maisījumu norīt uzreiz, jāļauj tam izkust mutē. Varat to lietot arī kopā ar tēju, lai sasniegtu labākus rezultātus.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk