Mēs nevienu nesatiekam nejauši..Esi ļoti vērīgs.

Mēs nevienu nesatiekam nejauši..Esi ļoti vērīgs.

Šajā pasaulē, kurā mums ir palaimējies dzīvot, katra satikšanās un šķietami nejauša iepazīšanās kalpo noteiktam mērķim.
Mums nav jāzin katra cilvēka satikšanās loma mūsu dzīvē, bet mums ir jābūt atvērtiem visam, kas notiek katrā jaunā iepazīšanās mirklī.
Dažreiz ir vērts paskatīties uz visu pasauli kā pavedieniem, kuri pārklājās - sudraba vai sarkaniem.. Katrs no tiem atspoguļo satikšanos ar konkrētu cilvēku, iespējams, vēl nesatiktu.
Visa dzīve - tā ir mijiedarbība vienam ar otru. Un kaut arī mūsdienu tehnoloģijas, internets, sociālie tīkli cenšas pārliecināt mūs, ka šo mijiedarbību var novest līdz minimumam, kaut kas mainās mūsu apziņā, saprotot, ka nekas dzīvē nenotiek nejauši..
Ne visām tikšanām jābūt ilgstošàm: kādreiz tās var ilgt tikai mirkli. Lai mūs aizturētu, lai mēs neiekristu depresijā, vai - lai mēs satiktu savu potenciālo mīlestību.
Kādreiz Visums sūta cilvēkus, lai palīdzētu mums mūsu dzīvē, pat ja viņi nekļūs mums par dzīves svarīgiem cilvēkiem vēlāk.
Un kaut arī mēs nespējam paredzēt, mēs varam sagatavot sevi šīm dzīves skaistajām nejaušībām.
Dažreiz mums vajadzīgi cilveki-par-tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki, kuri mūs uzmodinātu un palīdzētu izmainīt dzīves virzienu; dažreiz - lai uzmundrinātu mūs un atgādinātu, kas mēs esam uz zemes. Bet dažreiz tie ir cilveki-par-tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki, kurus satiekam vien uz mazu mirkli.

CILVEKI, KURIEM IR MŪS JĀPAMODINA

Tie ir cilveki-par-tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki, kuri atnāk uz ilgstošāku laiku.
Dažreiz tie ir mūsu partneri, radnieciskās dvēseles. Tie ir tie, kuri pilnībā maina mūsu dzīvi. Pamodina sirdi.

cilveki-par-tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'CILVĒKI'});">CILVĒKI, KURI PALĪDZ ATGĀDINĀT, KAS MĒS ESAM

Kādreiz dzīves ceļā mēs sākam sevi zaudēt. Ikdienas burzmā un rūpēs mēs aizmirstam par ko sapņojām kļūt (un sapņojam veljoprojām), kas esam patiesībā.
Mēs vienkārši pārdodam sevi pieaugušai un atbildīgai dzīvei, aizmirstot sevi dziļākā būtībā.
Un runa pat nav par darba vietu vai pilsētu dzīvošanai, bet par Dvēseli un iekšējo pasaules sajūtu.
Un ir tādi cilveki-par-tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki, kuri atnāk mūsu dzīvē, lai palīdzētu mums saprast, kas mēs esam, lai palīdzētu atgriezties pie sevis.

cilveki-par-tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'CILVĒKI'});">CILVĒKI, KURI IR SVARĪGI NOTEIKTĀ MIRKLĪ

Kad mēs pēkšņi sākam sarunu ar svešu ceļinieku un nekādi nevaram apstāties. Vai, kad mēs vienkārši apmaināmies smaidiem. Un tā šķiet patiešām kaut kāda ne šīs zemes saikne, kurai noteikti vajadzēja notikt.
Vienkārši tapēc, ka kāds nepaliek, neuzkavējas mūsu dzīvē uz ilgu laiku, nenozīmē, ka šai satikšanās nav jēgas un nozīmes. Visam ir jēga. Un tieši šie neredzamie pavedieni, kuri savieno mūs vienu ar otru, padara dzīvi šajā pasaulē tik brīnišķīgi neparedzamu!
Tapēc, ka mēs nekad nezinām, kad satiksim to, kurš liks mums izmainīt dzīvi..

Avots: cilamicli.ru Tulkoja: OmShanti FB

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk