Neiznīciniet sievieti, kuru mīliet, ļaujiet viņai palikt tādai personai, kādā jūs iemīlējāties

Neiznīciniet sievieti, kuru mīliet, ļaujiet viņai palikt tādai personai, kādā jūs iemīlējāties

Jūs esat kopā ar viņu tāpēc, ka jūs viņu mīlat, un tāpēc, ka viņa jums kaut ko nozīmē. Ja viņa nebūtu jums īpaša, jūs nepaliktu attiecībās ar viņu, jūs nebūtu viņu izvēlējies par savu dzīves partneri. Neaizmirstiet, cik ļoti jums viņa rūp, jo, ja jūs sāksiet to aizmirst, beigu beigās, jūs varētu viņu tik ļoti sāpināt, nekā jebkurš cits varētu. Viņa jums uzticās. Tā ir pārliecība, ka jūs viņu pasargāsiet un mīlēsiet. Ne reizi savā dzīvē viņa neiedomājās to, ka tā vietā, lai jūs viņu aizstāvētu, jūs varētu būt tas, kurš viņu sāpinātu. Neiznīciniet sievieti, kuru jūs mīlat, ļaujiet viņai palikt tādai personai, kuras dēļ jūs tik dziļi iemīlējāties.

Atļaujiet viņai būt tādai, kāda viņa ir

Jūs iemīlējāties viņā tādā, kāda viņa ir. Tas bija saistīts ar viņas skaistumu, inteliģenci, personību, humoru. Viņa bija viss, par ko jūs kādreiz varējāt sapņot, un vēl vairāk. Galvenokārt, viņa padarīja jūsu dzīvi labāku. Viņas klātbūtne bija visas jūsu dienas labākā sastāvdaļa.

Kāpēc jūs vēlaties iznīcināt šo meiteni? Kāpēc jūs vēlaties noņemt no viņas visu spilgtumu un to saspiest? Glabājiet viņu skaistu gan no iekšpuses, gan ārpuses. Ļaujiet viņai palikt kā siltai, brīnišķīgai būtnei, kuru jūs tik ļoti iemīlējāt.

Ļaujiet viņai augt

Cilvēki patstāvīgi mainās un aug. Tā ir viena no skaistajām dzīves sastāvdaļām, kas jāpieņem. Ļaujiet sievietei, kuru jūs mīliet, augt un katru dienu atrast sevī kaut ko vairāk. Jums būs iespēja viņu atkal iemīlēt no jauna un atklāt viņā jaunus aspektus, kad viņa arī tos atklās. Nekādā gadījumā netraucējiet viņai augt, jo, tā rīkojoties, tiktu nogalināts tas cilvēks, kurš viņa patiesībā ir.

Esiet daļa no viņas

Ja jūs viņu mīliet, atdodiet viņai visu savu būtību. Izziniet to, kas viņa ir, un ļaujiet viņai izzināt, kas esiet jūs. Iedomājieties, ka katra diena ir jauna iespēja sevi mīlēt no jauna.

Nedistancējiet sevi no kāda, kuru jūs patiesi esat iemīlējis. To darot, jūs atstāsiet viņu nošķirtu un nobijušos. Vientulība ir vissliktākās sāpes, ko jūs kādreiz varētu nodarīt kādam, kas jums rūp. Tas rada rūgtumu un aizvainojumu uz cilvēku, kurš viņai lika justies šādi. Viņa vairs nebūs jūsu mīlošā meitene, bet gan dusmu pilnā.

Esiet viņas partneris

Attiecībās ir divi cilvēki, ne tikai jūs. Neiesaistieties attiecībās ar sievieti tikai tāpēc, ka vēlaties, lai viņa aizpildītu tukšumu jūsu iekšienē. Patiesa mīlestība liks jums justies kā vienam veselam, bet tikai tad, ja jūs dosiet to pašu viņai pretī. Neiesaistieties attiecībās tikai tāpēc, ka jūtaties vientuļi.

Esiet komanda. Atbalstiet viņu, cieniet viņu, palīdziet viņai, kad viņai jūs vajag, un esiet plecs, uz kura viņa paraudāt, kad viņai kļūst smagi. Viņa ir ielikusi sirdi jūsu rokās un paļaujas, ka jūs parūpēsieties par to. Nelieciet viņai vilties.

Jūs iemīlējāt skaistu dvēseli. Jūs izvēlējāties būt kopā ar viņu, jo domājāt, ka viņa ir ideālā sieviete jums. Neiznīciniet šo viņas daļu un neļaujiet viņai zaudēt sevi jūsu dēļ. Sargājiet viņu, turiet viņu skaistu un rūpējieties par viņu.

Vienmēr atcerieties, ka jums nevajadzētu kļūt par viņas ienaidnieku. Viņa jūs mīl, un viss, ko viņa vēlas pretī no jums, ir jūsu mīlestība un tas, ka jūs pieņemsiet to, kas viņa patiesībā ir.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk