Nereaģēšana uz katru  nevēlamu situāciju nozīmē dzīvot veselīgu dzīvi

Nereaģēšana uz katru nevēlamu situāciju nozīmē dzīvot veselīgu dzīvi

Mēs rīkojamies, mēs reaģējam, un tad mēs pārāk asi reaģējam. Mēs stresojam un paliekam apsēsti, un mēs ļaujam visām iespējamajām muļķībām mūs uztraukt. Mēs pat neapzināmies to, kādu stresu rada mūsu prāts un ķermenis, kad mēs mēģinām salabot katru situāciju un reaģējam uz to, kā cilvēki mūs apgrūtina.

Ir nepieciešams laiks, lai saprastu to, ka nav iespējams visu salabot ar savām domām un viedokļiem. Esmu lasījusi daudz grāmatu par dusmām un stresa pārvarēšanu, un es joprojām no tā visa mācos. Es nepārtraukti cenšos būt uzmanīga un paklusēt daudzās situācijās, jo, kad es asi reaģēju, tas nenozīmē, ka problēma tiks novērsta. Reaģējot asi, es piešķiru spēku situācijai, nevis varu saviem spēkiem.

Pirms atbildes sniegšanas, es dziļi ieelpoju. Es atstāju vietu prātam, lai izlemtu, ko es gribu teikt. Es gudri izvēlos vārdus un kontrolēju savu reakciju. Reakcijas ir grūti kontrolēt, jo reakcijas virza mūsu emocijas. Un, lai nomierinātu emocijas, ir nepieciešami skaidri fakti, jo dažas reakcijas tikai rada ķermenim stresu un agresiju.

Es nevaru kontrolēt to, ko dara citi cilvēki, bet es izvēlos kontrolēt to, kā es reaģēju uz noteiktu situāciju, un kā es izturos pret viņu reakciju. Es izvēlos neuztvert visu personīgi. Jo šīs situācijas runā tikai par otru cilvēku, nevis par mums.

Mēs piedzīvojam vilšanos, lai tā iemācītu mums vēl vairāk mīlēt sevi un vairāk sagatavoties nākamajai situācijai. Tā kā ticiet man, situācijas, kas mūs uztrauc, turpinās pastāvēt, cilvēki turpinās mūs sarūgtināt, un tikai mūsu ziņā ir izlemt, kā mēs skatāmies un uztveram šo situāciju.

Tas, ko jūs sakāt, neliks citiem mainīt savas domas. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par ēdienu, darbu vai par mīlestību un rūpēm par jums, dažreiz labāk ir ļauties lietām.

Vienu reizi par visām - nemeklējiet atrisinājumu esošajai situācijai, nemeklējiet paskaidrojumus par kaut ko, neskrieniet pakaļ cilvēkiem un nemēģiniet izprast viņus un visu, ko viņi dara. Dzīve ir pārāk īsa, lai domātu par visiem citiem, tikai ne sevi. Jūsu iekšējais miers un līdzsvars starp jūsu reakcijām un emocijām ir priekšnoteikums, lai dzīvotu laimīgāku un veselīgāku dzīvi.

Man tas nebija viegli, un arī jums tas nebūs viegli. Bet sāciet ar vienu situāciju, dodiet tai iespēju, un laiks parādīs to, ka jums piemīt miers jūsu ķermenī un prātā. Strādājiet pie sevis un aizmirstiet par katras situācijas “uzlabošanu”, jo tā ir tikai laika un enerģijas izšķiešana, un tādā veidā jūs nekad negūsiet iekšējo dvēseles mieru.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk