NETICAMI: Kas notiks, ja veļasmašīnā ieliesi etiķi?

NETICAMI: Kas notiks, ja veļasmašīnā ieliesi etiķi?

Etiķis vai ābolu etiķis ir lielisks līdzeklis traipu mazgāšanai!

Gadiem ilgi etiķis izmantots mājas tīrīšanai, taču tajā var iztīrīt arī grūti iztīrāmus traipus. Rezultāts ir tik labs, ka gribam dalīties ar šo paņēmienu ar visiem! Fakts- parasts etiķis ir daudz lētāks kā dārgie veļas mazgāšanas un traipu tīrīšanas līdzekļi, bet nekādā gadījumā tas nav mazāk efektīvs!

Mazgāšanai mājas apstākļos

1 glāze etiķa, kas pievienota veļas mašīnai, palīdzēs saglabāt drēbes spilgtas. Pārbaudīts uz jaunu apģērbu, kas bieži vien zaudē krāsu pēc pirmās mazgāšanas!

Turklāt, ja pievienosiet etiķi mazgāšanas laikā, uz drēbēm nebūs baltas svītras no pulvera vai cita mazgāšanas līdzekļa.

Etiķis iznīcina kaitīgās baktērijas, kas atrodas veļas mašīnā! Tas ir lielisks dezinfekcijas līdzeklis. Pelējums neveidosies, nebūs nekādu netīrumu un ziepju nogulšņu, drēbes pēc mazgāšanas būs smaržīgas.

Pievienojot etiķi skalošanas laikā, jūs iegūsiet dabisku veļas mīkstinātāju.

Mežģīnes, zīds, šifons un satīns – visi šie smalkie audumi nav piemēroti mazgāšanai mašīnā. Mazgājot ar rokām, arī var pievienot etiķi.

Etiķis lieliski balina drēbes. Pelēcīgs, sadzeltējis audums paliks balts, ja mazgājot pievienosiet etiķi! Pievienojiet ūdenim 1-2 glāzes etiķa, un priecājieties par rezultātu.

Sviedru smaržu, naftas traipus, augļu sulas un tonālā krēma paliekas var iztīrīt ar etiķa palīdzību. Droši var teikt, ka etiķis ir lieliska lētākā alternatīva ķīmiskai tīrītavai!

Ja Tev noderēja šie padomi, padalies arī ar draugiem.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk