Panikas lēkmes var būt satraucošas un novājinošas, taču tās jūs nedefinē

Panikas lēkmes var būt satraucošas un novājinošas, taču tās jūs nedefinē

Panikas lēkmes ir viens no visizplatītākajiem garīgās veselības traucējumiem gan pieaugušajiem, gan bērniem, un tās katru gadu skar milijoniem cilvēku visā pasaulē. Tiem milijoniem panikas lēkmju simptomi var būt sākot ar aizkaitināmību, uzmanības novēršanu un nelabumu līdz pat hroniskam nogurumam un spēcīgām panikas lēkmēm. Tiem, kuri cieš no šī nomācošā un novājinošā stāvokļa, bieži rodas apmulsums par simptomiem, ar kuriem viņi cīnās. Viņi uztraucas, ka citi tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki varētu novērsties no viņiem, vai uzskatīt viņus par dīvainiem. Viņiem var likties, ka neviens nesaprot viņu iekšējās cīņas. Viņi var justies vāji un vieni. Bet tas, kas jāzina katram cilvēkam, kurš cīnās ar panikas lēkmēm, ir tas, ka nevienu panikas lēkmju simptomu nevajadzētu uztvert kā kaut ko mulsinošu. Nekad nevajadzētu ļaut savam stāvoklim noteikt, kas jūs esiet, vai noteikt jūsu vērtību. Tā vietā jums vajadzētu runāt ar saviem mīļajiem par izjustajiem panikas lēkmes simptomiem, lai saņemtu nepieciešamo palīdzību un atbalstu, un pārvarētu šo stāvokli.

Šeit ir 10 simptomi, kurus tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki bieži piedzīvo panikas lēkmju laikā:
1. Pārmērīgs satraukums.

Neatkarīgi no tā, vai viņus satrauc tas, ka viņi, iespējams, nespēj pabeigt projektu laikā, vai ka viņu draugi domā, ka viņi ir dīvaini, vai arī ka viņu partnerim varētu šķist, ka viņiem ir pārāk grūti būt attiecībās ar viņiem, sautraukšanās par ikdienišķām lietām ir tas, kāpēc tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki ikdienā saskaras ar panikas lēkmēm. Dažreiz satraukums par šīm lietām var kļūt tik uzmācīgs, ka tas var apgrūtināt viņu koncentrēšanos uz veiksmīgu ikdienas uzdevumu izpildi.

2. Augsts briesmu līmenis.

Panikas lēkmes ir kaut kas vairāk nekā tikai satraukums vai nervozitāte. Viena lieta ir nervozēt pirms prezentācijas, eksāmena vai svarīgas tikšanās. Bet, ja šī spriedze ietekmē jūsu domas un jūtas, traucē jūsu ikdienas aktivitātēm un patērē tam visu dienu, kad jums nav “jāsaskaras” ar kādu no iepriekšminētajām situācijām, tad tas ir pavisam cits jautājums.

3. Bezmiegs.

Ikdienā, cīnoties ar panikas lēkmēm, jūsu prāts un ķermenis ir tik ļoti izsmelts, ka nav brīnums, ka daudzi tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki, kas dzīvo ar šo stāvokli, cieš no bezmiega. Neatkarīgi no tā, vai viņiem ir grūtības iemigt, gulēt, vai abi, tas, ka viņi nevar kvalitatīvi izgulēties, viņiem var būt ļoti satraucoši un novājinoši.

4. Nemiers.

Kad viņi ir nemierīgi, viņiem var būt ļoti grūti palikt klusiem un mierīgiem. Tas ir tā, it kā viņu nemiers liktu viņiem visu laiku kustēties. Tātad, neatkarīgi no tā, vai tā ir nagu košana, kāju kratīšana vai matu virpināšana, tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki, kuri cīnās ar nemieru, bieži izjūt vajadzību to visu darīt.

5. Nejūtīgas vai aukstas rokas un kājas.

Aukstas vai nejūtīgas rokas un kājas ir tikai viena no dīvainajām sajūtām, ko tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki bieži piedzīvo ar panikas lēkmēm. Kad viņu panikas lēkmes sasniedz maksimumu, tas var ietekmēt viņu elpošanu, kas, savukārt, var novest pie tā, ka ķermenis novirza asins plūsmu prom no rokām un kājām uz dzīvībai svarīgajiem orgāniem.

6. Sausa mute.

Sausa mute ir bieža blakusparādība daudziem medikamentiem, ko lieto pret sāpēm, depresiju un, protams, panikas lēkmju ārstēšanu. Tātad, neatkarīgi no tā, cik daudz ūdens viņi dzer, personai, kas cieš no panikas lēkmēm, mutē joprojām var būt lipīga un sausa sajūta.

7. Reibonis.

Tiem cilvēkiem, kuri necieš no panikas lēkmēm, reibonis var likties kā mazsvarīgs simptoms, atšķirībā no tiem cilvēkiem, kuri piedzīvo panikas lēkmes. Bet patiesība ir tāda, ka reiboņi dažreiz var būt diezgan novājinoši. Tie var izraisīt redzes miglošanos un apgrūtināt piecelšanos vertikālā stāvoklī, kā arī apsēšanos.

8. Svīšana.

Jo nemierīgāk viņi jūtas, jo vairāk, iespējams, viņi svīst. Nemierīgiem cilvēkiem svīst ne tikai viņu paduses. Viņu seju un rokas var arī noklāt sviedri. Viņiem var būt arī karstuma viļņi. Neapšaubāmi, tas ir viens no neērtākajiem simptomiem, ko viņi piedzīvo.

9. Koncentrācijas trūkums.

Šis milzīgais un novājinošais stāvoklis liek jūsu smadzenēm visu laiku justies aizņemtām. Tas liek jums spīdzināt sevi ar nevajadzīgām raizēm un nepamatotām šaubām. Šī iemesla dēļ nemierīgiem cilvēkiem var būt grūti veikt ikdienas uzdevumus. Katru reizi, kad viņi mēģina koncentrēties uz konkrēto uzdevumu, viņu satraukums novērš viņu uzmanību.

10. Lūgums pēc palīdzības.

Diemžēl daudzi tiem-zinatu-nenotiktu-80-laulibu-skirsanas-procesu" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'cilvēki'});">cilvēki, kas cīnās ar panikas lēkmēm, ir kauns vai baidās lūgt palīdzību. Viņiem jāzina, ka runāšana par viņu stāvokli ar tuviniekiem - cilvēkiem, kuri viņus patiesi mīl un kuri par viņiem rūpējas, vai kādu profesionāli, var ļoti palīdzēt viņiem pārvarēt viņu stāvokli. Tātad, ja jūs esat kāds, kas cieš no panikas lēkmēm, nekautrējieties pateikt saviem mīļajiem, ko jūs pārdzīvojat un ar ko jūs cīnāties. Atcerieties, ka jums nav jācīnās vienam šajā kaujā!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk