Pārbaudīta recepte, kas palīdzēs uzlabot galvas smadzeņu asinsriti

Pārbaudīta recepte, kas palīdzēs uzlabot galvas smadzeņu asinsriti

Šī ārstnieciskā maisījuma recepte tiek izmantota tautas medicīnā jau ne vienu vien desmitgadi. Tā stiprina asinsvadus, atjauno atmiņu, paaugstina imunitāti un uzlabo asinsriti galvas smadzenēs. Divi galvenie iemesli, kas var novest līdz galvas smadzeņu asinsrites problēmām ir hipertonija un ateroskleroze. Tās var izprovocēt veselu rindu slimību – paralīzi, redzes problēmas, kustību koordinācijas traucējumus, sirds – asinsvadu problēmas, insultu.

Šīs slimības simptomi attīstās pakāpeniski, un pat ārsti ne vienmēr spēj tos laicīgi pamanīt. Arī pats cilvēks bieži vien nepievērš tiem pienācīgu uzmanību. Mēs reti pievēršam uzmanību tam, ka mums grūti atcerēties kaut ko jaunu vai pastāvīgi aizmirstam dažādus sīkumus, cilvēku vārdus un svarīgus datumus.

Lūk, galvenie simptomi, kas pateiks jums priekšā, ka galvas smadzeņu asinsrite ir traucēta:

Galvas smadzeņu asinsrites traucējumi var ietekmēt intelektu un tas var strauji progresēt, līdz pat cilvēka bezpalīdzīgam stāvoklim, kustību aktivitātes traucējumiem, vispirms jau staigāšanai. Piedāvājam jums recepti, kas izturējusi laika pārbaudi. Tā stiprina asinsvadus, atjauno atmiņu, stiprina imunitāti un uzlabo galvas smadzeņu asinsriti.

Sasmalciniet 500 g dzērveņu (svaigu vai saldētu), samaisiet to ar 350 g medus un pievienojiet 1 nelielu (apmēram 150 – 160 g) smalki sarīvētu mārrutka sakni.

Visu rūpīgi samaisiet, liekat stikla burkā un uzglabājiet ledusskapī.

Iesakām lietot 3 reizes dienā pēc ēšanas 2 – 3 tējkarotes, uzdzerot siltu zāļu tēju.

Ja šim maisījumam pievienosiet vienu nelielu sarīvētu sīpolu, tad iegūsiet lielisku līdzekli imunitātes stiprināšanai un saaukstēšanās slimību ārstēšanai. Īpaši aktuāla šī recepte būs gripas un vīrusu laikā. Pietiek ar vienu ēdamkaroti dienā, lai pasargātu sevi no šīm nepatīkamajām un dažreiz pat bīstamajām slimībām.

ESIET VESELI!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk