Patiesība par to, kā vīrieši izvēlas sev sievu

Patiesība par to, kā vīrieši izvēlas sev sievu

Viss ir pavisam vienkārši. Mēs precamies ar tām sievietēm, kuras padara mūs labākus. Tu vari būt neticami seksuāla un meistarīga gultā. Mēs varam mīlēties ar tevi rītā, pusdienā un vakarā. Un varam atcerēties tevi visu atlikušo dzīvi. Bet ar to nepietiek, lai ar tevi apprecētos. Patiesībā, tas vispār neko nenozīmē.
Iemesls, kura dēļ vīrieši izvēlas sev dzīves draudzeni neatrodas guļamistabā. Jautāsi, kā gan piespiest viņu tevi apprecēt? Viss ir pavisam vienkārši. Mēs precam tās sievietes, kuras padara mūs par labākiem cilvēkiem. Tas sākas tad, kad pamanām, ka mašīna kļuvusi tīrāka un māja sakoptāka. Tad viss pāriet jau augstākā līmenī – mūs pārņem ļoti dižciltīgas un cēlas jūtas un mēs vēlamies rūpēties par savu sievieti.
Mēs vēlamies zināt, kur viņa ir, vai ar viņas mašīnu viss kārtībā, vai mājās nav beigušās viņas iecienītākās konfektes. Par svarīgiem kļūst dažādi sīkumi, par kuriem pirms tam pat nebijām aizdomājušies. Mēs sākam pārdzīvot par to, kā viņa jūtas, nevis par to, kā izskatās. Esot sieviete, tu domā: “Izklausās jau vareni. Bet kā lai to panāk?” Patiesība ir tajā, ka tu, kā sieviete, neko te nevari darīt. Bet tu vari ļaut tam notikt.

Tā ir enerģētika. Pirmais un galvenais bauslis ir tas, ka vīrietis mīl sievieti, kura mīl viņu, bet ne vairāk, kā viņa mīl, pati sevi. Daži to sauc par pašapziņu, bet viss slēpjas daudz dziļāk. Pašapziņa ir tas, ko tu vari attīstīt, bet mīlestība pret sevi ir tas, kas tu patiesībā esi.
Otrais bauslis, kas balstīta pirmajā – ļaut mīlestībai notikt. Tev jājūtas mīlestības cienīgai, lai tevi mīl, nevis par to, ko tu dari, bet par to, kas tu esi. Mīlestībai notikt – tas nozīmē kad vīrietis cenšas tev palīdzēt, izrādot rūpes par tevi, pieņem to! Lai vīrietis kļūtu labāks, viņam ir nepieciešama telpa un iespēja darīt. Īsāk sakot, vīrietis apprecēs to sievieti, par kuru būs pārliecināts, ka viņa padarīs tā dzīvi labāku!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk