Pieci akmeņi, kas piesaista naudu un veiksmi

Pieci akmeņi, kas piesaista naudu un veiksmi

Akmeņi – talismani ir bijuši iecienīti vienmēr. Tiem piemīt milzīgas dabas enerģijas rezerves un tie ir gatavi dalīties to spēkā ar savu saimnieku. Izvēlaties akmeņus, kas nepieciešami tieši jums. Kas attiecas uz naudu, tad šajā gadījumā akmeņi – talismani un aizsargātāji gatavi atvērt jums savas spējas. Katram akmenim piemīt īpašas spējas un noteiktas īpašības. Zinot par tām, jūs varēsiet sev izvēlēties vislabāko palīgu ikdienas gaitās. Tas palīdzēs jums tad, kad pats jutīsieties vājš un bezpalīdzīgs.

Serdoliks (karneols, sards)

Šis akmens aktivizē tās jūsu biolauka zonas, kuras ir atbildīgas par attiecību veidošanu ar cilvēkiem. Ja jums ir sarežģīti veidot jaunas attiecības, ja jūs pārdzīvojiet par to, vai spēsiet sekmīgi vest pārrunas, serdoliks palīdzēs jums. Vislabāk to nēsāt uz kreisās rokas zeltneša vai mazā pirkstiņa kā gredzenu. Ja nevēlaties gredzenu, to var nēsāt kā aproci. Šis akmens darbojas nepārtraukti. Serdoliks liek jūsu biolaukam noskaņoties uz universāla viļņa, kas samazinās iespēju, ka jūs neiepatiksieties sarunu biedram no pirmā acu uzmetiena. Visaktīvākais serdoliks ir laika posmā no aprīļa līdz septembrim. Tas īpaši paaugstinās jūsu komunikatīvās spējas ceturtdienās.

Tīģeracs

Šo akmeni labāk nēsāt uz krūtīm. Meitenes tīģeraci var nēsāt kā matu sprādzi. Jo augstāk tas atrodas, jo labāk. Īpaši aktīvs šis akmens ir enerģētiskās stagnācijas laikā. Piemēra, tīģeracs ir aktīvāka ziemas laikā. Šis akmens palīdz jums ievērot dažādus sīkumus. Tīģeracs liek jūsu intuīcijai darboties aktīvākā režīmā. Nekad nenovelciet to darba laikā vai tad, kad iepērkaties, parakstiet dokumentus, sapulču laikā, sarunu laikā. Ik pa brīdim ļaujiet akmenim atpūsties un uzkrāt spēkus – brīvdienās neturiet to saules gaismā.

Citrīns (dzeltenais kvarcs)

Šis akmens palīdz savākties, tam piemīt aizsargājošas funkcijas. Tas paaugstina uzmanības līmeni, uzlabo atmiņu un pasargā sava saimnieka prātu no šaubām un depresijas. Citrīns pasargā biolauku no enerģētiskajiem vampīriem un negatīvi noskaņotiem cilvēkiem. Šo akmeni var nēsāt visur – to var ielikt kabatā, somā vai maciņā. Jo ilgāk tas būs jūsu tuvumā, jo spēcīgāka būs tā iedarbība. Laiku pa laikam citrīns dāvā savam īpašniekam jaunus spēkus, īpaši tad, kad tie sāk pavisam izsīkt vai, ja nepieciešams finansiāls izrāviens.

Topāzs

Topāzs – tā ir līderu izvēle. Ja ieņemat vadošu amatu, kas prasa paaugstināt cieņas līmeni pret jums, topāzs palīdzēs jums nezaudēt saikni, kas ved uz panākumiem. Šis akmens palīdzēs laicīgi saprast, kad nevajag pārspīlēt, vai arī otrādi – kad vajag kļūt skarbākam, kad sākat zaudēt iemaņas. Topāzu var nēsāt visur, bet maksimālu efektu tas iegūst uzlādējoties ar pilnmēness palīdzību. Katru reizi pilnmēness laikā noliekat akmeni uz palodzes jo mēness ir tiešais topāza dzīvības un enerģijas avots.

Selenīts

Šo akmeni var izmantot gan kā rotaslietu, gan kā darba galda dekoru. No tā gatavo dažādas figūras. Selenītam vienmēr jābūt redzamā vietā. Tikai tā ir iespējams saglabāt tā spēku un parādīt visu potenciālu. Tas ir radošs akmens, kas palīdz atrast nestandarta risinājumus ikdienišķām situācijām. Selenīts palīdz cilvēkiem, kas ieņem kreatīvus amatus. Ja kaut kas ir jāizdomā, selenīts jums noteikti palīdzēs. Tas atvērs jūsu saprātu un pateiks, kā nonākt pie kaut kā neparasta un unikāla. Katrs akmens savā veidā paaugstina jūsu enerģiju vai aizsargā jūs no negatīvās ietekmes. Akmeņus var lietot vairākus vienlaicīgi, bet vislabāk to spēks atvērsies, ja lietosiet tos atsevišķi.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk