Pieci efektīvi līdzekļi, kuri palīdzēs novērst svīšanu un nepatīkamu kāju aromātu.

Pieci efektīvi līdzekļi, kuri palīdzēs novērst svīšanu un nepatīkamu kāju aromātu.

Es ātri un vienkārši atbrīvojos no šīm problēmām! Iesaku jums izmēģināt!
Daudzi no mums ir saskārušies ar šīm nepatīkamajām problēmām – svīšanu un nepatīkamu kāju aromātu.
Kājas ne vienmēr svīst tāpēc, ka ir karsts. Ļoti bieži tas liecina par to, ka jums ir problēmas ar veselību.
Ja jūsu kājas svīst un tām ir nepatīkams aromāts, jūs varat pamēģināt pielietot kādu no šiem tautas līdzekļiem. Tiem ir vairākas funkcijas. Tiem visiem pamatā ir dabiskas sastāvdaļas un tie ir pārbaudīti jau vairākās paaudzēs. Tie ir iedarbīgi un palīdzēs novērst jūsu problēmu.
Pateicoties šīm metodēm jūs ne tiek atrisināsiet sasvīdušo kāju problēmu, bet atbrīvosieties no tās uz visiem laikiem.

OZOLA MIZA

Ņemat 2 ēdamkarotes ozola mizas, liekat termosā un aplejat ar karstu ūdeni. Ļaujiet nostāvēties 30 – 40 minūtes, atdzesējiet un izkāsiet. Taisiet kāju vanniņas katru dienu pa 30 minūtēm, 5 – 7 dienu garumā. Ozola mizu novārījumu atšķaidiet 1 litrā ūdens.
Šī metode ir ļoti iedarbīga, bet āda var kļūt nedaudz tumša. Lai no tā atbrīvotos, izšķīdiniet 1 litrā ļoti karsta ūdens 1 ēdamkaroti citronskābes. Tad to pārlejiet bļodā un liekat tur kājas. Turat, līdz ūdens pilnībā atdzisis.

SĀLS

Tējkaroti jūras sāls izšķīdiniet nelielā daudzumā silta ūdens. Šis ir ļoti iedarbīgs līdzeklis kāju skalošanai. Šo procedūru veiciet divas – trīs reizes dienā. Pēc šķīduma lietošanas, kājas nomazgājiet aukstā ūdenī.

LAURU LAPAS

Ņemiet 6 – 7 lauru lapas, liekat termosā un uzlejiet 1 litru karsta ūdens. Ļaujiet nostāvēties 30 – 40 minūtes, atdzesējiet, izkāsiet.
Šķīdumu lejiet bļodā un pievienojiet 1 litru ūdens. Šo kāju vanniņu lietojiet katru vakaru, pirms miega, 20 minūtes, līdz vēlamā rezultāta sasniegšanai. Tad vanniņu taisiet reizi nedēļā, profilaksei.

ZĀLĪŠU MAISĪJUMS

Salvijas lapas, piparmētra un nātres – no katras pa tējkarotei. Aplejiet ar 2 litriem karsta ūdens. Ļaujiet nostāvēties 40 minūtes un izkāsiet. Lietojiet šo novārījumu kāju vanniņām katru dienu 15 minūtes.

CITRONS

Lielisks līdzeklis kāju nepatīkamā aromāta novēršanai ir citrona miza un citrona sula. Norīvējiet citronam mazliet mizas un pievienojiet ūdenim. Šādā vanniņā mērcējiet kājas 2 – 3 reizes nedēļā, 10 – 20 minūtes.
Kāju vanniņas, kuras jums piedāvājam, palīdz sašaurināt poras un sviedri izdalīsies ar mazāku intensitāti. Šīs procedūras palīdzēs jums atbrīvoties no nepatīkamā kāju aromāta.
Ja uz papēžiem vai pēdām ir plaisas, tās pirms tam vajadzētu saārstēt un tikai pēc tam veikt kāju vanniņu procedūras.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk