Sargeņģeļa līnija uz plaukstas

Sargeņģeļa līnija uz plaukstas

Sargeņģeļa līnija uz plaukstas tiek uzskatīta par ļoti labu zīmi.

Hiromantijā šī līnija nozīmē augstāko spēku aizsardzību, bet precīzāk, īpašu jūsu sargeņģeļa aizsardzību. Diemžēl, ne visiem cilvēkiem ir šāda līnija uz plaukstas.

Taču ja uz savas rokas tādu atradīsiet, varat uzskatīt sevi par veiksminieku un priecāties par to, ka jūsu eņģelis sargā jūs no bēdām un nelaimēm.

Sargeņģeļa līniju sauc par otro dzīves līniju. Un ne jau tāpēc, ka tā atrodas blakus dzīves līnijai, bet gan tāpēc, ka tā nozīmē glābšanu, aizsardzību un spēcīgu atbalstu.

Ja sargeņģeļa līnija iet paralēli dzīves līnijas gandrīz visā tās garumā, tas nozīmē, ka cilvēks būs aizsargāts visas dzīves garumā.

Mēdz būt tā, ka sargeņģeļa līnija iet blakus dzīves līnijai, kas izskatās kā neliels fragments, ļoti vāja vai it kā pārrauta. Dzīves līnijas pārrāvums nozīmē bēdas, slimību, nelaimi un bīstamību. Taču ja blakus neizteiksmīgajai dzīves līnijai ir sargeņģeļa līnija, tad visas nelaimes ies garām.

Ja sargeņģeļa līnija atrodas uz labās rokas, tad tas nozīmē, ka cilvēks ir saņēmis aizsardzību no augstākajiem spēkiem, pateicoties saviem personīgajiem nopelniem. Augstākie spēki ir apbalvojuši cilvēku ar spēcīgu aizsardzību vai nu par kādiem labajiem darbiem, vai arī par ciešanām pagātnē.

Ja sargeņģeļa līnija atrodas uz kreisās delnas, tad sargeņģeļa aizsardzība dota cilvēkam kopš dzimšanas un, visticamāk, ir nodota kā dzimtas mantojums.

Sargeņģeļa līnijas īpašnieki ir veiksminieki visas dzīves garumā. Viņi vienmēr izķepurojas no visām situācijām, negūst ne skrambiņas auto katastrofās, viņus nepiemeklē finansiālas problēmas, viņiem ir laba veselība un visas nelaimes met viņiem līkumu.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk