Tava veselība

Tava veselība

Bieži vien mums šķiet, ka jānotiek kaut kam īpašam, lai priecātos. Kaut kam tādam, kas uzlabotu garastāvokli, kas liktu justies labāk. Ar to sirgstam mēs visi. Mums liekas tik pašsaprotami, ka eksistējam, ka nepiešķiram tam īpašu nozīmi. Nebūtu nekādu problēmu līdz brīdim, kad pati problēma arī uzrodas – kad mēs saslimstam. Tad mēs visi tik draudzīgi atceramies, kā ir justies veselam, cik satriecoši ir vienkārši būt.

Un kā būtu, ja mēs to atcerētos pirms slimības? Kā būtu justies pateicīgam un patiešām novērtēt to, ka viss ir lieliski? Kāpēc gaidīt slimības simptomus, lai tikai tad domātu par veselības nozīmi?

Paskaties uz sevi. Tev ir gudra galva uz pleciem, kas var aiznest Tevi neiedomājamākajos ceļos, kurus tikai Tu vari noteikt. Tev ir divas rokas, kas var izdarīt brīnumdaudz darbu un lietu. Tev ir visi Tavi orgāni, kurus Tu varbūt pat nezini, bet kuri strādā tikai Tavā labā. Un kājas... tās var palīdzēt Tev nokļūt it visur, kur vien spēj izgudrot. Nav nekas īpašs? Kāpēc lai par to priecātos? Un tagad iztēlojies, ka Tev nav acu. Aizver tās un iedomājies, ka tā ir Tava jaunā dzīve. Šausmīgi, vai ne? Rokas un kājas arī nav nekāda ekstra? Un kā ar tiem cilvēkiem, kuri gaida rindā, lai tiktu klāt tādiem dārgumiem, kuri Tev liekas elementāra lieta?

Es zinu, izlasot šo, Tu padomāsi par to tikai tik daudz, cik es rakstu. Pēc tam Tu iesi darīt savus darbus un viss būs aizmirsies. Maksimums pāris dienas un domāsi jau tā, kā domāji iepriekš. Tad atkal būs dienas, kad jutīsies īgns, kad liksies, ka viss ir pārāk vienkārši, ka vēlies ko jaunu.. protams, tas viss cits ir vajadzīgs, bet paklau, ja Tev vajag notikt kaut kam īpašam, lai meistars tikai tad papriecātos, tad vai nu dari tik daudz, lai katru dienu priecātos vai arī novērtē to, kas saucas veselība.

Neizturies pret to pašsaprotami. Tas NAV pašsaprotami, līdz brīdim, kad skar slimība. Tas ir dārgākais, kas Tev ir. Un tas ir tas, pret ko Tu mainītu visu citu.

Ko tad darīt? Lēkāt, skraidīt apkārt un aurot kā jukušam, ka esi vesels? Vai zini, jā! Protams, ar vienu noteikumu, ka tas neaizvilks Tevi līdz psihiatrijas klīnikai. Patiesi ir cilvēki, kuri Tavā vietā līksmotu tikai par to, ka var darīt ikdienišķas lietas, ka viņiem ir tas, kas ir Tev. Tu taču pats zini, cik fantastiska sajūta ir izveseļoties. Cik brīnišķīgi, ka atkal vari darīt to, ko darīji iepriekš. Kāds tad galu galā ir mans ieteikums? Vismaz reizi nedēļā pateikties savam ķermenim, ka tas ir vesels. Vismaz reizi nedēļā papriecāties vienkārši par to, ka ar Tevi viss ir kārtībā. Vismaz reizi nedēļā pateikt paldies saviem Enģeļiem un Radītājam, ka Tevi sargā. Vismaz reizi nedēļā novērtēt to, kas Tev ir. Jā, tas nebūs daudz, bet daudz vairāk, nekā nekas.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk