Tēva vēstule meitai. Tā jāizlasa katrai meitenei

Tēva vēstule meitai. Tā jāizlasa katrai meitenei

Izlasiet šo vēstuli savai meitai, savai mammai, māsai un labākajai draudzenei. Un pēc tam lasiet to tik ilgi, līdz pats tam līdz galam noticēsiet un sāksiet dzīvot saskaņā ar šiem vārdiem.

“Mīļā saulīte,

Nesen mēs ar tavu mammu sēdējām pie datora un Google “izmeta” mums visvairāk uzdotos jautājumus. Pirmajā vietā bija jautājums “kā saglabāt viņa interesi par mani”.

Tas mani satrieca. Es ātri pārlasīju vairākus no neskaitāmajiem rakstiem par to, kā būt seksuālai un iekārojamai, kurā brīdī vislabāk pienest viņam alu vai gaļu un kā likt viņam justies vislabākajam un gudrākajam. Un es kļuvu nikns.

Saulīte mana, tas nekad nebūs tavs uzdevums – “saglabāt viņa interesi”.

Tavs vienīgais uzdevums – zināt to dziļi savā sirdī, ka esi viņa intereses vērta. (Ja atcerēsies, ka visas pārējās arī ir intereses vērtas, tavas dzīves kauja faktiski būs uzvarēta. Bet tā jau ir nākamās vēstules tēma).

Ja tu tam ticēsi, tu būsi pievilcīga vissvarīgākajā jomā: tu piesaistīsi to puisi, kurš būs interesants tev un kurš vēlēsies pavadīt savu dzīvi, veltot visu savu interesi tikai un vienīgi tev.

Saulīt, es vēlos pastāstīt tev par to interesi, par kuru tev nevajadzētu pārdzīvot:

Man ir pilnīgi vienalga, vai viņš liks elkoņus uz galda, ja vien viņš nevarēs novērst skatienu no tevis brīdī, kad sirsnīgi smejies.

Man vienalga, ka viņš neturēs man līdzi tenisa mačā, ja vien viņš spēlēsies ar jūsu bērniem, kurus tu viņam dāvāsi, un apbrīnos to, cik viņi ir līdzīgi tev.

Man vienalga, par ko viņš balsos vēlēšanās, ja vien viņš katru rītu modīsies un izvēlēsies tevi, lai cienītu un godātu un tu viņa sirdī ieņemtu īpašu vietu.

Tātad, saulīte mana, ja satiksi tādu vīrieti, un mums ar viņu nebūs nekā kopīga, pats galvenais, kas mūs vienos būsi tu.

Tavs visieinteresētākais un uzticamākais puisis,

Tētis.”

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk