Trīs noslēpumi, kuri Jums palīdzēs aizmigt maksimāli ātri

Trīs noslēpumi, kuri Jums palīdzēs aizmigt maksimāli ātri

Šī metode garantēti palīdzēs Jums ātri un viegli aizmigt. Un lūk kā tas ir izdarāms…
Internetā jūs atradīsiet daudz padomu un paņēmienu, lai stiprinātu miegu. Jūs domājat, ka šis raksts ir tikai vēl viens papildinājums šim zināšanu okeānam. Bet jūs zināt, kas to atšķir no visiem citiem?
Tās metodes, kuras tajā atrodat, ir pilnībā balstītas uz manas pieredzes. Un es varu jums garantēt, ka tās strādā - vismaz man. Man nav problēmu uz pusstundu ātri aizmigt, pamostoties un jūtoties tik svaigi, it kā es būtu gulējis trīs vai četras stundas. Un lūk kā to izdarīt ...

Padodiet ziņu pasaulei, lai tā Jūs netraucē

Kad es izdomāju nosnausties, es vispirms cenšos pārliecināties, ka neviens nevar mani iztraucēt. Mans mobilais tālrunis ir iestatīts klusuma režīmā, un mana sieva zina, ka es mazliet pagulēšu un tāpēc netraucēs man. Īsi sakot, vismaz 10 minūtes neviens nedrīkst Jums traucēt.

Ir jāpasaka sev, ka Jūs gulēsiet

Šis noslēpumam ir trīs "līmeņi". Sākumā es to saku skaļi un skaidri. Protams, ne pārāk skaļi, jo nevēlos, lai visa ģimene saskrien uz maniem bļāvieniem. Tad es skaidri to izrunāju ar sevi galvā. Nu, un trešais līmenis - es aizveru acis, cenšos padarīt manu vēlmi gulēt pārņemošu manu prātu un iekļuvušu zemapziņā.

Mūsu prāts, visticamāk, ir visziņkārīgākais objekts Visumā (vismaz tik ilgi, kamēr mēs nepazīstamam svešzemju prātu). Ja jūs patiešām vēlaties kaut ko darīt, un jūsu ķermenis to spēj, jums vienkārši ir jālūdz par to prātā - un jūs to saņemsiet. Ar lielāko daļu cilvēku problēma ir tā, ka, kad viņi dodas gulēt, viņi patiešām nemaz nemēģina gulēt. Viņi turpina domāt par savu darbu vai, vēl ļaunāk, domā par to, kāpēc viņi nevar gulēt. Ja jums ir kāda problēma, par ko domājat, šim nolūkam atstājiet atsevišķu laiku. Un šis laiks nav tas, kad Jūs ejat gulēt. Lai miega laiks būtu jums svēts laiks - laiks, kurā jūs varat būt klusumā, mierā ar sevi.

Es nevēlos jums pateikt, ka miega laikā nevarat atrast problēmu risinājumu. Bet par to jums par to nevajadzētu domāt, nevis negulēt. Nē, lai to izdarītu, pirms gulētiešanas jums jāpaskaidro sev, kāda ir jūsu problēma, un pēc tammierīgi gulēt.

Atslābinieties, izbaudiet miegu

Vai esat kādreiz bijis tādā situācijā, ka jūs sēdējāt televizora priekšā, skatījāties ekrānā, uz kura reklāma tika rādīta un vispār neuztvērāt to? Jūs redzējāt attēlu, dzirdējāt skaņu, bet, ja kāds Jums jautātu, ko Jūs tikko ieraudzījāt, Jūs godīgi atbildētu: "Man nav ne jausmas".
Tādā stāvoklī Jums ir jāievada sevi, aizverot acis. Iestatiet savu prātu un nolieciet kontroles pulti malā. Neatkarīgi no tā, kas jūsu prāta parādīsies, uzlūkojiet to tā, kā jūs skatījāties to reklāmu. Nedomājiet par to un noteikti necentieties to kontrolēt.
Ticiet vai nē, tas, ko es Jums teicu, ir pietiekami veselīgam miegam. Personīgi es, apguvis šīs metodes, aizmiegu ātrāk nekā es to saprotu.

Secinājums.

Ātrā un labā miega noslēpums ir spēja attālināties no savas apziņas, ļaujot zemapziņai pārņemt Jūsu ķermeni.
1. solis. Pārliecinieties, ka miegam nav ārēju traucējumu.
2. solis. Ļaujiet zemapziņai kontrolēt Jūsu prātu.
3 solis. Ļaujiet "aizmidzināt" savu prātu.
Starp citu, es būtu ļoti ieinteresēts zināt, ko tieši jūs darāt, lai ātri aizmigtu?

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk