Uzzini kāds būs 2019. gads austrumu horoskopa zīmēm

Uzzini kāds būs 2019. gads austrumu horoskopa zīmēm

Jaunajā 2019. gadā Dzeltenais Zemes Suns tiks aizvietots ar Dzelteno Zemes Cūku. Kādas izmaiņas dos jaunā gada simbols – pastāstīs astrologi.

Žurka

Žurkas gaida diezgan pretrunīgs gadu. Sakarā ar to iedzimto noslēgtību viņām var būt dažas problēmas, jo nākamā gada patrona galvenā kvalitāte ir sirsnība. Ja šīs zīmes pārstāvji nepārvarēs šo šķērsli, viņi var saskarties ar dažām grūtībām, kas apgrūtinās visu gadu. Bet, ja Žurkas maina savu attieksmi pret citiem, to visu var novērst. Atvērtā Cūka nepanes liekulību un viltību. Atbildības izpausmei, labajai gribai un jaunu mērķu pakāpeniskai sasniegšanai jābūt jaunā gada prioritātei, pretējā gadījumā, ētikas neievērošanas, vērtību neievērošanas un likumu pārkāpumu dēļ var zaudēt daudz. Cūkas gads nenozīmē liktenīgus notikumus un neierobežo Žurkas, sasniegt savus mērķus, bet ierosina neveikt dubultu spēli, izšķērdēt nervus uz sīkumiem un maldināt citus.

Vērsis

Dzeltenās Cūkas valdīšanas gadā Fortuna kļūs par pastāvīgu Vērša biedru un pavadoni. Astrologi iesaka Vērsim lepni virzīties uz priekšu, jo viņiem nākamais periods būs sākums daudzos virzienos. Neuzmanība un bezdarbība neļaus jums sasniegt augstumus. Ir svarīgi pievērsties galvenajam jautājumam, nenododoties negatīvām tendencēm, noteikt mērķus. Tā būs panākumu atslēga 2019. gadā. Saskaņā ar austrumu horoskopu šajā laikā ir sagaidāmas pozitīvas pārmaiņas un ceļojumi. Karjeras izaugsme un personīgais panākums liks mainīt dzīves ritmu.

Tīģeris

Tīģeris piesaistīs gada patronu ar savu centību, jo šī kvalitāte ir ļoti vērtīga Cūkai. Astrologi saka, ka Tīģeriem ir jākongurē lielā darba apjomā. Par laimi, visi pūliņi atmaksāsies skaisti un radīs zibens panākumus, kas būtiski uzlabos dzīves kvalitāti un materiālo stāvokli. Personiskajā sfērā 2019. gads būs dzīves sākums „drošā patvērumā”, kur būs iespējams atrast atbalstu, palīdzību un iekšējo līdzsvaru. Tomēr tuviem cilvēkiem būs nepieciešams atbalsts, sapratne un uzticēšanās, tāpēc ir svarīgi, lai Tīģeri kļūtu iecietīgāki no psiholoģiskā viedokļa, nebūtu spītīgi un pievērstu uzmanību citu problēmām.

Trusis

Gaidāmais 2019. gads ļaus Trušiem pārtraukt satricinājumus un problēmas. Ja ticam astrologiem, tad Jaunajā gadā daudzi šīs zīmes pārstāvji mācīsies skatīties uz pasauli pozitīvāk un priecīgāk, bez negatīvām un nepatiesām aizdomām. Tuvāki cilvēki, kā arī priekšnieki, draugi, kolēģi kļūs daudz patiesāki. Neviens no viņiem nevēlas pievilt vai sagraut viņu dzīvi. Gada sākumā Trusis uzreiz tiks novirzīts uz notikumiem, kas saistīti ar karjeru vai mīlestību. Astrologi iesaka nepalaist garām izredzes, ko dzīve piespēlēs, un tad tā būs piepildīta ar jēgu. Gada vidū ir jāatgriežas vecajās pozīcijās, lai izbeigtu to, kas sākās Suņa gadā.

Pūķis

Dzeltenās Cūkas gads atveras Pūķiem, kurus vilina personīgās izaugsmes izredzes un citi laimīgi notikumu pagriezieni. Galvenais ir redzēt dzīvi, kā tas ir, cenšoties pamanīt piemērotus apstākļus. Cūkas gada galvenais mērķis ir pārvērtēt vērtības. Pirmkārt, mēs runājam par atbrīvošanos no negatīvām programmām, censties un atrast tos, kam nepieciešama palīdzība. Nākamais gads ir laiks, kad tiek apkopotas, pārskatītas prioritātes, garīgā un personīgā izaugsme. Lai veiksmīgi noturētu to cilvēkiem, kas dzimuši Pūķa aizgādnībā, astrologi iesaka nomierināt krāšņumu, lai neradītu nepatiku pret gada patroni. Tas ir labākais laiks, lai uzlabotu ģimenes attiecības, pašapziņu un darbu pie sevis, jo tikai, atrodot garīgo harmoniju, pūķi varēs uzlabot savu dzīvi.

Čūska

Labvēlīgi noskaņotā Cūka apsola Čūskām stabilu gadu: nav sagaidāmi pēkšņi lēcienu materiālā vai viņu dzīves emocionālajā sfērā. Pēc panākumiem šo zīmju pārstāvji var saskarties ar dažām problēmām, ko izraisa interešu konikts ar gada saimnieci. Čūska ir līderis, kam nepatīk kolektīvs darbs un palīdzība, Cūkām patīk kalpot citiem, tāpēc 2019. gadā, lai laimi sagādātu, ir svarīgi uzklausīt citu viedokļus, strādāt komandā un nemēģināt būt labākam par citiem. Būtu jānovērš piedzīvojumi un vēlme parādīt savas stiprās puses, lai netiktu izraisīta negatīva attieksme pret Cūkām. Briesmas ir pārmērīgi augsts pašvērtējums, kur ir nepieciešama loģika un spēja vienoties.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk