Problēmas, kuras iespējams atrisināt ar aktivētās ogles palīdzību! Šis jāzina ikvienam!

Problēmas, kuras iespējams atrisināt ar aktivētās ogles palīdzību! Šis jāzina ikvienam!

Līdzeklis cīņā pret meteorismu un vēdera pūšanos

Ikviens no mums zina, kas ir gāzes vēderā. Cilvēks 24 stundu laikā izjūt vēdera pūšanos vidēji 14 reizes – tā ir pavisam normāla parādība. Taču, ja jūs moka meteorisms un sāpīga vēdera pūšanās, tad aktivētā ogle būs tas, kas jums ir vajadzīgs. Pētījumi ir pierādījuši, ka aktivētās ogles lietošana pirms ēdienreizes spēj ievērojami samazināt vēdera pūšanos pēc maltītes.

Samazināt holesterīna līmeni

Augsts holesterīna līmenis divtik palielina iespēju saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām. Kādā pētījumā tika pierādīts, ka tie cilvēki, kas mēneša garumā katru dienu uzņēma uzturā ap 8 g aktivētās ogles, spēja samazināt kaitīgā holesterīna daudzumu asinīs pat par 41%, bet labais holesterīns palielinājās pat par 8%. Un nekādu blakusparādību!

Uztur veselas nieres

Katru dienu jūsu nieres attīra pa 115 – 140 litriem asiņu, gala rezultātā saražo 1 – 2 litrus urīna, kas sastāv no atkritumiem un liekā šķidruma.
Kopā ar aknām nieres spēj nodrošināt vislabāko dabā zināmo attīrīšanas sistēmu. Diemžēl cukurs, sāls, dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, tauki un konservanti var novest pie slimībām un nieru mazspējas. Tā kā aktivētā ogle izvada urīnu un citus urīnvielas toksīnus, tā spēj nodrošināt labu nieru veselību.

Ātrs palīgs cīņā pret saindēšanos ar ēdienu

Saindēšanās ar pārtiku ir ļoti izplatīta parādība. ASV vien gada laikā parasti tiek fiksēti ap 48 miljoni šādu gadījumu. Viens no veidiem, kā pasargāt sevi no vemšanas, sliktas dūšas, caurejas un sāpēm vēderā – aktivētās ogles lietošana pirmo simptomu gadījumā.
Aktivētā ogle tiek rekomendēta pārtikas saindēšanās gadījumos, jo tā spēj ļoti ātri neitralizēt toksīnus.

Maigas un mīkstas ādas noslēpums

Netīrumi un tauki mēdz aiztaisīt ciet sejas ādas poras, kā rezultātā tiek bojāts mūsu ārējais izskats. Liela daļa sejas tīrīšanas līdzekļu satur ļoti agresīvas ķīmiskas vielas.
Aktivētā ogle, līdzīgi kā magnijs, spēj no porām izvilkt netīrumus un taukus, padarot ādu tīru un maigu.

Skaisti un apjomīgi mati

Tie paši toksīni, netīrumi un tauki, kas padara mūsu ādu netīru, bojā arī matus, sniedzot tiem nepatīkamu, netīru matu izskatu. Aktivētā ogle spēj attīrīt matu folikulus, sniedzot matiem spīdumu un zīdainu sajūtu.
Atšķirībā no šampūniem, kuru sastāvā ir vienas ķīmiskās vielas, aktivētā ogle ir 100% dabīgs produkts un ekoloģiski tīrs produkts.

Zobu balināšana

Gribat iegūt Holivudas cienīgu smaidu, turklāt netērējot ārkārtīgi daudz naudas? Jums atliks vien apbērt zobu birsti ar aktivēto ogli un ar to 2 – 3 reizes nedēļā izmazgāt zobus. Aktivētā ogle attīra zobu emalju, palīdzot zobiem kļūt daudz gaišākiem.

Patīkams mutes dobuma aromāts

Jums sāk palikt neomulīgi no nepatīkamā mutes dobuma aromāta? Aktivētā ogle nāks palīgā arī šajā gadījumā. Tas ir ne tikai patīkams atsvaidzinošs līdzeklis, bet arī veids, kā nodrošināt mutes dobuma skābas un sārmainas vides līdzsvaru. Tādā veidā jūs pasargājat savus zobus un smaganas no baktērijām un citām slimībām.
Izmazgājiet zobus ar aktivēto ogli (nesatraucieties, aktivētai oglei nav garšas) un neapmulstiet no melnās krāsas – tā pazūd pēc tam bez jebkādām pazīmēm!

Priekšlaicīgas novecošanās profilaktiķis

Aktivētā ogle spēj padarīt jūs vizuāli jaunākus ne tikai tādēļ, ka sniedz jūsu ādai, matiem un zobiem fantastisku izskatu. Ir pierādīts, ka regulāra aktivētās ogles lietošana uzturā palīdz izvadīt no organisma toksīnus un šlakvielas, kas ir ļoti kaitīgas cilvēka ķermenim, iznīcinot šūnas un paātrinot novecošanās ātrumus.
Nav brīnums, kādēļ Gvineta Paltrova tik ļoti mīl runāt par aktivēto ogli.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk