Visspēcīgākās zodiaka zīmes

Visspēcīgākās zodiaka zīmes

Zemes zīmes:
Mežāzis:

Zemes elementos visspēcīgākā zodiaka zīme ir Mežāzis. Viņš ir neatlaidīgs, izlēmīgs un konsekvents. Viņu ir grūti aizskart un ievainot. Pat ja viss ir slikti, viņš tomēr sasniegs savu mērķi ar maziem un nesteidzīgiem soļiem.

Jaunava

Jaunava ierindojas otrajā vietā zemes elementos. Viņi bieži rada iespaidu par spēcīgu cilvēku, bet dažreiz viņi nespēj pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir, un vienkārši sāk iet līdzi plūsmai.

Vērsis

Vērsis – pati vājākā zīme zemes elementos. Šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk pārmaiņas. Visu savu dzīvi viņi vēlas dzīvot mierā un laimē, bet ja viņu plāni sabrūk, viņi kļūst neaizsargāti.

Ūdens zīmes:
Zivis

Ūdens elementā visspēcīgākā zīme ir Zivis. Turklāt tie ir spēcīgi ne tikai starp sava elementa zīmēm, bet arī starp visa zodiaka horoskopa zvaigznājiem. Tas var šķist nedaudz dīvaini, jo Zivīm bieži vien nav saiknes ar reālo pasauli. Tas ir viņu spēks. Zivis ilgi var paciest, gaidīt un cerēt. Šis prāta spēks palīdz viņiem līdz galam cīnīties par savu laimi.

Skorpions

Skorpions nav tik spēcīgs kā Zivis. Viņa vājums ir tas, ka viņš ilgstoši var uzkrāt emocijas sevī. Tas viņus ēdīs no iekšpuses, padarot tos vājākus un vājākus.

Vēzis

Vēzis – pati jūtīgākā zodiaka zīme savā elementā. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti jūtīgi un ievainojami. Viņiem pastāvīgi ir vajadzīgs morāls atbalsts un palīdzība. Ja neviena nav viņu tuvumā, Vēži to uzskatīs par zīmi, ka neko nevar mainīt un ieslīgs depresijā.

Bet ir acīmredzams, ka dzimšana vājās zodiaka zīmes aizbildnības periodā nav priekšnoteikums, lai cilvēku vajātu neveiksme, un viņa dzīve būs grūta. Arī spēcīgas zīmes aizsardzība nenozīmē, ka cilvēks var daudz sasniegt bez lielām pūlēm. Neaizmirstiet, ka katrai zodiaka zīmei ir savas priekšrocības un sava ietekmes sfēra. Galvenais atcerēties, ka rakstura spēks netiek piešķirts tikai piedzimstot. To var iegūt dzīves laikā, pārdzīvojot un pārvarot grūtības.

Bet ir acīmredzams, ka piedzimšana vājās zodiaka zīmes periodā nenozīmē, ka cilvēku vajās neveiksmes un viņa dzīve būs grūta. Arī spēcīgas zīmes aizsardzība nenozīmē, ka cilvēks sasniegs daudz bez lielām pūlēm. Neaizmirstiet, ka katrai zodiaka zīmei ir savas priekšrocības un sava ietekmes sfēra. Galvenais atcerēties, ka rakstura spēks netiek piešķirts tikai piedzimstot. To var iegūt dzīves laikā, gūstot pieredzi un pārvarot grūtības.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk