“Zelta piens” – dzēriens, kas obligāti jādzer sievietēm pēc 40

“Zelta piens” – dzēriens, kas obligāti jādzer sievietēm pēc 40

Tandēmā ar pienu kurkumas efektivitāte paaugstinās vairākas reizes.

Par kurkumas labvēlīgo iedarbību zināms jau sen. Indijā šo brīnišķīgo garšvielu pievieno gandrīz visiem ēdieniem, un, iespējams, tāpēc cilvēki tur dzīvo garu mūžu, neskatoties uz sarežģītajiem dzīves apstākļiem un nabadzību. Kurkuma palīdz dažādu slimību gadījumos, uzlabo imunitāti un pat palīdz notievēt.

Kurkumas ārstnieciskais spēks slēpjas dabas līdzeklī kurkumīnā, kas darbojas kā antioksidants, palīdz atbrīvot aknas no toksīniem, stimulē žults atteci, atjauno šūnas un normalizē gremošanu.

Tajā pašā laikā tā atvieglo iekaisuma procesus organismā, samazina holesterīna un cukura līmeni asinīs un stimulē smadzeņu kognitīvās funkcijas. Tāpat ir pētījumi, kuri apgalvo, ka regulāra šīs garšvielas lietošana novērš vēža risku un palēnina audzēju attīstību.

Pats iedarbīgākais veids, kā pielietot kurkumu – iejaukt to pienā. Šis dzēriens palīdzēs saaukstēšanās, iesnu, galvas sāpju un muskuļu sāpju gadījumā.

Kā pagatavot “zelta pienu”?
  • 1 tējkaroti kurkumas pastas
  • 1 tējkaroti sviesta
  • 1 tasi piena
  • medu
Pagatavošana:
  • Kā pirmo pagatavo pastu. Tam vajadzēs apmēram 50 g kurkumas pulvera. Tas jāsajauc ar pusi tējkarotes maltu piparu. Jāaplej ar pusglāzi atdzesēta vārīta ūdens, jāliek uz uguns un jāvāra, kamēr izveidojas bieza pastas veida masa. Likt pastu stikla traukā un ievietot ledusskapī.
  • Katliņā liet pienu, pievienot tējkaroti pastas un vārīt apmēram 15 minūtes. Tad pielikt sviestu un medu, ļaut mazliet atdzist. Piens ir gatavs dzeršanai.
  • Ja dzersiet šo dzērienu regulāri, tad atjaunosiet savu veselību un skaistumu!

LAI IZDODAS!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk