Zinātne ir izskaidrojusi, kāpēc februārī dzimušie bērni ir tik īpaši

Zinātne ir izskaidrojusi, kāpēc februārī dzimušie bērni ir tik īpaši

Tam ir veseli septiņi iemesli!

Ja kāds no jūsu tuviniekiem ir dzimis februārī vai gaidāt mazuli dzimstam šajā mēnesī, tad jums ir paveicies! Zinātne apgalvo, ka ir vairums iemeslu, kuru dēļ bērniem, kas dzimuši gada otrajā mēnesī, ir priekšrocības salīdzinot ar pārējiem.

Viņiem ir lielākas iespējas kļūt slaveniem

Tie, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē (20. janvāris – 18.februāris) ir nolemti lieliskai nākotnei, raksta “Journal of Social Sciences”. Zinātnieki raksta: “Mēs konstatējām, ka šajā zodiaka zīmē ir dzimuši visvairāk slavenību mūsu izpētīto cilvēku izlasē.” Starp šīm slavenībām ir Krištianu Ronaldu, Elena Didženersa, Opra Vinfrija, Dženifera Anistone, Džastins Timberleiks un Abrahams Linkolns.

Viņi var kļūt par basketbola leģendām

2006. gadā Hārvardas zinātnieki izanalizēja 21 000 bērnu no dažādām pasaules valstīm un secināja, ka februārī dzimušajiem augums un svars septiņu gadu vecumā ir lielāks, nekā to vienaudžiem, kas dzimuši citos gada mēnešos. 17. februārī dzimis NBA leģenda Maikls Džordans.

… vai par slaveniem māksliniekiem

Februāra bērni pēc zodiaka zīmes ir vai nu Ūdensvīri vai Zivis. Abas šīs zīmes ir saistītas ar oriģinalitāti un radošumu. Lielbritānijas Nacionālās statistikas pārvaldes pētījums parādīja, ka februārī dzimušie biežāk kļūst par māksliniekiem. Februārī dzimušo mākslinieku vidū ir Normans Rokvels, Pjērs Ogists Renuārs, fotogrāfs Ansels Adamss.

Viņu ziedi ir vijolīte un prīmula

Februārī dzimušajiem ir paveicies ar puķēm, kas tiem palīdz. Vijolīte simbolizē uzticību, bet prīmula – jaunību un mūžīgu mīlestību.

Viņiem ir veiksmīga karjera

Pat tiem, kuri neiekļūst NBA vai netiek izstādīti Luvrā, nenākas žēloties par savu karjeru. Pēc pētījuma rezultātiem, kuru veica portāls careerbuilder.com, pieaugušo vidū tieši Zivis ir visvairāk apmierinātas ar savu darbu.

Viņi jau pašā būtībā ir unikāli

Februāris ir vienīgais mēnesis gadā, kurā ir tikai 28 dienas. Un reizi četros gados tas pieaug par vienu dienu. Lai gan iespēja piedzimt 29. februārī ir diezgan zema – 1: 1461. Tātad bērni, kas dzimuši “garajā gadā” ir paši unikālākie!

Viņu dzimšanas akmens ir ametists

Neskatoties uz savu izplatību, ametists jau no seniem laikiem ir viscienītākais dārgakmens. Šis violetais brīnums sendienās simbolizēja greznību un karalisku izcelsmi. Tas simbolizēja tādas īpašības kā aristokrātija un drosme. Jūsu paziņu lokā ir februārī dzimušie? Ieprieciniet viņus ar šo informāciju!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk