Zodiaka zīmes, kam piemīt neticama intuīcija

Zodiaka zīmes, kam piemīt neticama intuīcija

Mūsdienu cilvēks visā ir radis balstīties uz loģiku. Viņš vāc informāciju, analizē to, salīdzina datus un izskaitļo iespējamos notikumu attīstības variantus. Bet, ja nu ir iestājies informācijas deficīts, kad banāli nav, uz ko balstīties savos spriedumos?

Tādos gadījumos talkā nāk intuīcija. Protams, ne jau katrs no mums var palepoties ar lielisku intuīciju, kura vajadzīgajā brīdī dod nepieciešamo ievirzi. Taču starp mums ir cilvēki, kuriem intuīcija nopietni atvieglo dzīvi. Aplūkosim Zodiaka zīmes, kurām piemīt neticami attīstīta intuīcija.

1.VĒZIS (21.jūnijs - 22.jūlijs)

Katram ir nācies dzirdēt par Vēža pārāk lielo emocionalitāti un viņa pārlieko jūtīgumu. Šīs zīmes pārstāvji patiešām dziļi pārdzīvo katru emociju, izlaižot to caur sirdi. Bet apbrīnojami ir vēl tas, ka Vēži spēj uztvert un izlaist caur sevi citu, pat nepazīstamu cilvēku emocijas. Pateicoties savai intuīcijai, Vēzis spēj iemantot jebkura cilvēka labvēlību. Zemapziņas līmenī viņš jūt, kā sarunāties ar cilvēku, neaizskarot viņa jūtas, par ko šobrīd drīkst runāt, bet ko labāk noklusēt. Vēzis pēc būtības varētu kļūt par virtuozu diplomātu un pārrunu vadītāju, par labāko vajadzīgo sakaru nodibināšanas sfērā un partnerattiecību attīstībā.

2.ZIVIS (19.februāris - 20.marts)

Stāsta, ka vairākums radošo un neticami talantīgo cilvēku dzimst tieši Zivju zīmē. Tas tā tiešām ir, bet kur šīs zīmes cilvēki rod iedvesmu? Pēc ezotēriķu domām pie vainas ir neticami attīstītā intuīcija! Zivis ir ļoti jūtīgas. Zemapziņas līmenī viņas jūt masu noskaņojumu, precīzi zina, kas publikai vajadzīgs, un ko tā uztvers ar sajūsmu. Droši vien tādēļ viņu radošie darbi tik bieži sasniedz mērķi un kļūst ārkārtīgi populāri. Pie tam, šīs zīmes personības intuitīvi paredz notikumus, un tādēļ viņu radītie šedevri kļūst par meinstrīmu, tas ir, rada jaunas modernas vēsmas.

3.SKORPIONS (23.oktobris - 21.novembris)

Skorpionus varētu nosaukt par īstiem “rentgeniem”, jo viņi spēj redzēt cilvēkiem cauri! Protams, ne jau tiešā nozīmē, vienkārši Skorpioniem ir ļoti attīstīta intuīcija, pateicoties kurai, viņi spēj saprast, melo cilvēks vai runā patiesību. Šīs zīmes pārstāvim atliek tikai skatīties jums acīs vai dzirdēt jūsu balsi, lai 100% atšķirtu jūsu vārdu patiesumu. Tuvinieki labi zina par šo Skorpiona īpašību, tādēļ nekad viņam nemelo. Skorpions arī fenomenāli jūt kaut kā laba vai ļauna tuvošanos. Tāpat kā mājdzīvnieki, tuvojoties vētrai, sāk meklēt vietu, kur paslēpties, arī Skorpions jūtas nelāgi, tuvojoties nelaimei, vai arī otrādi, pilnībā atslābst, jūtot svētlaimes tuvumu. Šī īpatnība nereti glābj šos cilvēkus no bīstamiem likteņa pavērsieniem.

4.SVARI (23.septembris - 22.oktobris)

Vairums Svaru zīmes pārstāvju dzīvo ar sajūtu, ka ir ienākuši šajā pasaulē, lai izdarītu kaut ko lielu. Tas viņiem liek meklēt savu sūtību, tiekties pēc nezināmā. Viņi precīzi zina, ka Visums ir daudz dziļāks un sarežģītāks, nekā mēs spējam iedomāties. Svaru intuīcija izpaužas pareģošanas spējās. Nākotnes notikumu fragmentus šie cilvēki redz sapņos. Sākumā viedos sapņus viņi noliedz, pārliecinot sevi, ka tā ir banāla sakritība, tomēr, ja tādi sapņi sāk atkārtoties ar apskaužamu regularitāti un ir neticami precīzi, gribot negribot sāksi domāt par pārcilvēciskām spējām. Astrologi uzskata, ka katram Svaru zīmes pārstāvim piemīt intuitīvas spējas redzēt nākotni, nepieciešams tikai tās sevī attīstīt..

5.DVĪŅI (21.maijs - 20.jūnijs)

Dvīņi ir izteikti ekstraverti, kas nespēj iedomāties savu dzīvi bez apkārt esošajiem cilvēkiem un saskarsmes ar viņiem. Pie kam, šīs personības zemapziņas līmenī prot pārvaldīt cilvēkus. Atliek sarunu biedram tikai iesākt frāzi, kā Dvīņu pārstāvis jau zina, ko viņš vēlas pateikt. Piemītot šādām apslēptām zināšanām, Dvīņi noskaņojas ar cilvēku “uz viena viļņa”, precīzi zinot, ko atbildēt, kā cilvēku nomierināt un atbalstīt viņu. Un tālāk notiek īsta burvestība! Sajūtot patiesu savienošanos ar Dvīņiem, cilvēks viņam uzticas tiktāl, ka sāk viņu klausīties un pat klausīt savu sarunu biedru. Dvīnis, atkarībā no situācijas, var manipulēt ar šo cilvēku, virzot viņa domas un darbības uz vajadzīgo pusi.

6.STRĒLNIEKS (23.novembris - 22.decembris)

Strēlniekiem ir fenomenāla intuīcija, kas attiecas uz viņa ģimeni, un īpaši, viņa mīļoto cilvēku. Var likties dīvaini, bet Strēlnieki pat no attāluma jūt savas otrās pusītes noskaņojumu un uzmin mīļotā cilvēka iekšējo stāvokli. Ne reizi vien ir nācies dzirdēt nostāstus par to, kā Strēlnieki bez iepriekšējas norunas izrādījušies vajadzīgajā brīdī vajadzīgajā vietā, līdz ar to atbalstījuši vai pat izglābuši savus tuviniekus no fatālām sekām. Iespējams, ka tik spēcīgas un šauri vērstas intuīcijas iemesls ir stipra pieķeršanās starp Strēlnieku un viņa mīļoto cilvēku. Jebkurā gadījumā Strēlnieks savam partnerim ir ne tikai mīļotais cilvēks un gādīgs partneris, bet īsts sargeņģelis!

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk