Lūk kas jādara, lai izvairītos no nepatīkama aromāta no mutes un uzlabotu gremošanas funkciju

Lūk kas jādara, lai izvairītos no nepatīkama aromāta no mutes un uzlabotu gremošanas funkciju

Piparmētru tēja – viena no atsvaidzinošākajām un garšīgākajām tējām mūsu veselībai. Tā var novērst nepatīkamu mutes aromātu, mazināt sāpes, atslābināt ķermeni un prātu, uzlabot gremošanu, palīdz pie svara samazināšanas, uzlabo imūnsistēmas darbību, un mazina iekaisumu.

Piparmētru tējas pamatā ir mentols. Tējai tiek lietotas piparmētru lapas. Piparmētru tēja nāk no Eiropas, bet mūsdienās to lieto visā pasaulē. Tā pozitīvi ietekmē mūsu ķermeni, līdz ar ko šī tēja ir lielsisks dabīgs līdzeklis mūsu oragnismam.

Ir iespējams uzlabot gremošanu un zarnu darbību, ja lietojat piparmētru lapu eļļu. Lai gan tējai ir daudz labu īpašību ta var izsaukt arī blakusefektus – alerģiju, dažiem cilvēkiem var radīt grēmas. Ja esat pamanījuši, ka Jums ir alerģija no piparmētru tējas, konsultējaties ar ārstu.

Lūk, dažas pozitīvas tējas īpašības:
Svara samazināšanai:

piparmētru tējā ir organiski komponenti, kuri samazina apetīti. Kad Jūs jūtat tējas aromātu, Jums samazinās apetīte, līdz ar ko tas palīdz tievētgribētajiem.

Gremošanas sistēma:

ar šo tēju ir iespejams uzlabot gremošanu. Samazinās diskomforts kuņģī, vēdera pūšanās un spazmas. Kā arī uzlabojas asinsrite, kā rezultātā gremošanas sistēma veiksmīgāk strādā.

Nepatīkams aromāts no mutes:

ja Jums ir nepatīkams aromāts no mutes, tad piparmētru tēja ir lielisks dabīgais līdzeklis. Tēja darbojas kā antibakteriāls līdzeklis,nogalinot mikrobus, kā arī tai ir mentola aromāts, kas uzlabo nepatīkamo mutes aromātu. Mentola aromāts ir ļoti efektīvs un Jūsu elpa būs tīra un svaiga.

Stress:

ja vēlaties sevi atbrīvot no psiholoģiskā stresa, tad Jums ir jālieto piparmētru tēja kā dabīgs atslābinošs līdzeklis, par cik tai ir spazmolītiskas un sedatīvas īpašības. Kā arī piparmētru tēja ir pretiekaisuma līdzeklis, mazina ķermeņa temperatūru un asinsspiedienu, kas savukārt ļauj atslābināt nervu sistēmu un prātu. Aromprocedūras ar piparmētru lapu eļļu ir vienas no populārākajām pasaulē.

Respiratorās problēmas:

ja jums klepus dēļ ir radies kakla kairinājums, dzeriet piparmētru tēju, jo tai ir spazmolītiskas īpašības.Tēja Jums palīdzēs saglabāt veselīgu elpošanas sistēmu. Kad lietojat piparmētru tēju, krūšu un kakla muskuļi atslābinās līdz ar ko gripas un saaukstēšanās simptomi kļūst vieglāki.

Slikta dūša, vemšana:

Ja Jums ir slikta dūša vai vemšana lietojiet piparmētru tēju. Dzerot piparmētru tēju slimības laikā, samazinās iespējamība, ka Jūs piemeklēs slikta dūša un vemšana. Arī pie Jūras slimības - slikta dūšas un sāpēm vēderā, lietojot piparmētru tēju šos simptomus var samazināt, jo tējai ir pretiekaisuma īpašības.

Imūnsistēma:

piparmētru tējai ir antibakteriālas īpašības, kas nozīmē, ka lietojot šo tēju, samazinās iespēja saaukstēties, ir lielāka aizsardzība pret klepu un drudzi. Šī nav tikai garšīga tēja, tā ir arī ārstnieciska. Kalcijs, vitamīns B, antioksidanti un kālijs, kuri ir šīs tējas komponentos palīdzēs Jūsu organismam cīnīties ar slimībām un uzņemt organismā vajadzīgās vielas.

Atvēsinoša:

piparmētru tējas lietošana palīdz izdalīties sviedriem, jo tēja satur mentolu, un organisms tiek atvēsināts. Tēja palīdzēs pazemināt paaugstinātu temperatūru,ar to saistīto diskomfotu un tūsku.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk