Podagrai STOP! Kā viens līdzeklis var palīdzēt cīņā ar podagru kājās

Podagrai STOP! Kā viens līdzeklis var palīdzēt cīņā ar podagru kājās

Pilnībā izārstējiet podagru, apturiet slimības sakni, novērsiet visas blakusparādības... Pārstājiet par to sapņot!  Ārsti apgalvo, ka tas nav iespējams un tā patiešām ir! Daudzas zāles palīdz sadzīvot ar šo slimību, bet līdz ko cilvēkam rodas pieradums, to efekts mazinās. Tad palīgā nāk diēta un dažādi mājās atrodami līdzekļi. Šo pieeju var uzskatīt par drošāku, jo tā cīnās ar slimības cēloņiem no iekšpuses, nevis apslāpē simptomus.
Podagra ir ļori stipras sāpes locītavās, atrtīta pazīmes. Cilvēkiem ar šo slimību mainās locītavu kauli. Mēs Jums varam ieteikt īpašu diētu, kas palīdzēs atvieglot šo slimību.

Diēta pret podagru

Šai slimībai speciālisti rekomendē veģetāro diētu. Iekļaujiet savā diētā augļus, piena produktus, dārzeņus. Noteikti ēdiet vairāk biezpiena, siera, makaronu un graudaugu.
Visnoderīgākie dārzeņi ir burkāni un kāposti, cukini un kartupeļi, gurķi un baklažāni. Ir nepieciešams samazināt patērēto sparģeļu, selerijas, spinātu un redīsu daudzumu.

Ja jums ir ļoti grūti atteikties no sāls, mēģiniet vismaz samazināt tā daudzumu. Ļoti svarīgi dzert daudz ūdeni, kā arī zaļo tēju ar citronu, dabisko kvasu un svaigu augļu sulu.
Slimības saasinājums ir signāls, ka no ēdienkartes jāizņem zivis un gaļa. Papildus zivīm un gaļai, nevajadzētu ēst visus pākšaugus, dzert stipru kafiju vai tēju, ēst šokolādi, konfektes, vīģes, vīnogas un avenes. Pikantie ēdieni ir aizliegti.

Diēta palīdz normalizēt vielmaiņu, kas ir viens no podagras cēloņiem. Bet, lai cīnītos pret ārējām pazīmēm, jums ir nepieciešams cits instruments - soda. Vai esat pārsteigts? Tas ir parasts balts pulveris, kas var radīt mazus brīnumus.

Soda pret podagru

Sodas vannas mazina locītavu sāpes. Jums būs nepieciešami 3 l ūdens, 3 ēd.k. sodas un 9 pilieni joda. Ielieciet kājas ūdenī un turiet 5 - 7 minūtes. Nogurums būs kā ar roku noņemts.
Sagatavojiet īpašu ziedi, samaisot 0,5 ēd.k. sodas, 30 g rīvētu veļas ziepju, 100 ml saulespuķu eļļas un 50 ml petrolejas. Uzglabājiet 72 stundas tumšā vietā. Tad uzlieciet ziedi uz locītavas un pārsieniet, lai tā tiktu sildīta vismaz 30 minūtes.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk