8 lietas, ko es iemācījos pēc tam, kad es nolēmu palikt draugos ar savu bijušo

8 lietas, ko es iemācījos pēc tam, kad es nolēmu palikt draugos ar savu bijušo

1. Tikai tāpēc, ka jūs kādu mīlat, tas nenozīmē, ka viņiem vajadzētu būt jūsu pasaules daļai. Ir reizes, kad jums ir jāļauj kādam aiziet un jāļauj viņam (un arī pašam) kļūt labākam cilvēkam, it īpaši tad, ja jūs nesaderat kopā.

2. Neļaujiet nevienam likt jums justies vainīgiem. Ja brūce ir pārāk svaiga un jums sāp draudzēties ar savu bijušo, pastāstiet viņiem par to. Nemēģiniet ar viņiem draudzēties tikai tāpēc, ka jūtaties slikti noraidot viņus.

3. Nepalieciet draugos ar viņiem cerot, ka kādreiz jūs atkal būsiet kopā. Ja jums joprojām ir jūtas pret viņiem, mēģinājums palikt draugos ar viņiem var jūs vēl vairāk sāpināt.

4. Nemaldiniet sevi domājot to, ka, nolemjot palikt draugos ar savu bijušo, tiek veikts kaut kas pareizs. Jums jādara tas, kas patīk jums pašiem. Vispirms jums vajadzētu parūpēties par jums pašiem. Tātad, ja draudzība ar bijušo nav jūsu interesēs, jums vajadzētu pārtraukt kontaktus ar viņiem. Kā arī, jums vajadzētu attālināties no viņiem, ja viņi liek jums justies skumji.

5. Pirms jūs izlemjat palikt draugos ar savu bijušo, pajautājiet sev, vai jūs varēsiet noskatīties uz to, kad viņi būs kopā ar citu sievieti vai vīrieti, vai vienkārši tad, ja viņi ies uz randiņu ar kādu citu personu. Tātad, ja tikai doma par to, ka viņi tiksies ar kādu citu, padara jūs greizsirdīgus, tad jums noteikti vajadzētu atteikties pavadīt kopā laika ar savu bijušo.

6. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties turpināt draudzību, vai iet savu ceļu, patiesība ir tāda - jūsu attiecības nekad nebūs tādas, kā agrāk. Jūs, iespējams, sāksiet redzēt viņus pavisam jaunā gaismā. Jūs, iespējams, nejokosiet viens ar otru un neizklaidēsieties kopā, kā agrāk. Jūs, iespējams, nesaņemsiet no viņiem tās lietas, kuras jums viņos pietrūkst, jo turpmāk viņi varētu būt pavisam cita persona.

7. Ja jūs abi esat nolēmuši palikt draugos, tad palieciet tikai par draugiem. Nesperiet soli pāri šajai līnijai. Neguliet kopā ar viņiem un neskūpstieties ar viņiem tad, kad jums ir garlaicīgi vai vientuļi.

8. Visbeidzot, tas tik ļoti sāp, kad jūs atvadāties no kāda, kuru jūs ļoti mīlat. Paliekot draugos ar savu bijušo, iespējams, jūs nesaņemsiet atbildes uz jautājumiem, kuri jums ir sakrājušies, palikšana draugos var tikai pagarināt neizbēgamās sāpes. Tāpēc jums jāzina tas, ka jums nav jāpaliek draugos ar savu bijušo, vismaz ne tad, kad jūs abi esat ddziedināšanas procesā. Jūs varat atkal apvienoties tad, kad abi būsiet gatavi viens otru satikt.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk