Kā saglabāt saprašanos laulāto starpā

Kā saglabāt saprašanos laulāto starpā

Pēc mūsu domām nekas nevar attaisnot neuzticību. Tomēr jāsaprot arī tas, kas tieši pamudina pirms tam uzticīgo vīru uz to, lai kardināli mainītu savus principus. Esam apkopojuši desmit pievilkšanas īpašības, kuras vīrieši novērtē savās mīļākajās. Šīs īpašības, gluži kā magnēts, piesaista vīriešu uzmanību un sniedz atbildi uz jautājumu “kāpēc vīrieši vēlas kļūt neuzticīgi savām sievām?” Iespējams, dažas no tām vēlēsieties pielāgot sev, lai uzlabotu attiecības ar laulāto.

Emocionalitāte un patiesums

Katrs vīrietis vēlas iepriecināt savu sievieti. Bet viņi ne vien grib darīt viņu laimīgu. Viņi grib redzēt reakciju uz labajiem darbiem. Tieši tā ir svarīga, lai uzturētu dzīvas jūtas un celtu ikviena vīrieša pašapziņu.

Pārliecinātība

Vīrietim ir daudz patīkamāk, ja blakus ir par sevi pārliecināta sieviete bez kompleksiem. Sievietes bieži vien mēdz krietni vien pārspīlēt savus netikumus gan koķetējot, gan baiļu dēļ. Un jāsaka, ka uz vīrieti tas ne vienmēr iedarbojas tā, kā iecerējusi sieviete. Pārāk bieži žēlošanās par savu izskatu vai atrunas var saērcināt ikvienu, ne tikai personīgo vīru.

Gudrība

Labs vārds pat kaķim būs patīkams. Neaizmirsti paslavēt savu vīru un dari to pat par nelielām dāvaniņām vai vienkāršu uzmanības izrādīšanu. Bieži vien ir tā, ka mēs vienkārši neievērojam visu to, ko mūsu labā dara mūsu tuvinieki, uztverot to kā pašu par sevi saprotamu. Vēl biežāk mēs gluži vienkārši aizmirstam, cik laika un pūļu patērējis cilvēks, lai sagādātu mums patīkamu brīdi. Tāpēc esi uzmanīga un ar cieņu attiecies pret vīra viedokli.

Vājums

Ikvienam vīrietim gribās būt varonim savas sievietes acīs. Dod viņam iespēju pierādīt sevi, ieskaujot tevi rūpēs, siltumā un drošībā. Lai arī pati spēj būt stipra un neatkarīga, laiku pa laikam ļauj savam vīram justies kā tavam princim un glābējam, kas vienmēr nāks tev palīgā.

Intelekts un zināšanas

Cik patīkami, ja tev ir par ko parunāt ar cilvēku, kurš tev ir blakus. Ir taču labi, ja kopīgi varat pārspriest izlasīto grāmatu un uzklausīt viens otra viedokli, īpaši tad, ja tas ir interesants un neordinārs. Pamēģini painteresēties, ar ko aizraujas tavs vīrs. Iespējams, tieši tas būs jūsu saskares punkts un ļaus pa īstam satuvināties?

Daudzveidība

Vienveidība un rutīna var nokaut jebkuras attiecības, pat pašas stiprākās. Un brīžiem ir ļoti grūti ieviest kaut ko jaunu un neparastu ģimenes dzīvē, kad abi pastāvīgi esat aizņemti darbā un mājas rūpēs. Pamēģiniet būt daudzveidīga! Tas iedegs jau apdzisušo dzirksteli jūsu starpā!

Mīlas rotaļas

Daudziem vīriešiem ir ļoti nepieciešams paeksperimentēt, izmēģināt kaut ko jaunu gultā. Un nekur jau nav zvanīts, ka viņiem tas iepatiksies. Tomēr, ja arī pati izrādīsi iniciatīvu un gatavību eksperimentiem, viņš to noteikti novērtēs!

Iemīlēšanās

Saka, ka mīlestība dzīvo trīs gadus. Patiesībā, trīs gadus dzīvo nevis mīlestība, bet iemīlēšanās. Un jāsaka, ka to var ļoti ātri atdzīvināt. Aizejiet uz dažiem randiņiem, izspēlējot lomu rotaļu, ka tikko esat iepazinušies. iespējams'});">Ja iespējams, dodieties romantiskā ceļojumā. Jaunas emocijas un iespaidi ļaus jums ievērojami atsvaidzināt savas attiecības.

Kaut kas jauns

Brīžiem dzīvē viss tā apnīkst un gribās izmēģināt kaut ko pavisam jaunu! Tāpat ir arī ar cilvēkiem. Attiecības izsīkst, nav nekādas kaislības un uguntiņas. Tādā gadījumā palīdzēs imidža maiņa. Jau ilgi esi sapņojusi par pīrsingu , bet nav pieticis drosmes? Šis nu būtu īstais laiks, lai caurdurtu nabu vai aizietu uz tetovēšanas salonu! Šādas eksotiskas lietas padara trakus daudzus vīriešus.

Ārējais izskats

Nevienam nav noslēpums, ka cilvēki bieži vien vairs nepievērš uzmanību ārējam izskatam, ja laulībā nodzīvoti jau daudzi gadi. Tas attiecās gan uz vīriešiem, gan uz sievietēm. Un lai ko arī neteiktu tava otrā pusīte, viņam daudz patīkamāk būs redzēt sev blakus veselu, koptu un pievilcīgu mīļoto cilvēku. Visi šie padomi ir aktuāli tikai tādā gadījumā, ja patiesi mīlat viens otru un vēlaties saglabāt savas attiecības. Tieši šie padomi palīdzēs labāk izprast, kāpēc vīrs ir neuzticīgs, taču ģimeni nepamet. Pamēģiniet ievērot dažus no šiem padomiem, un redzēsiet, ka vīrs uzlūkos jūs ar pavisam citu skatienu! Mēdz būt arī tā, ka daži vīrieši gluži vienkārši nav gatavi nopietnām attiecībām un tieši tas ir galvenais strīdu un šķiršanās iemesls.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk